طلاق توافقی آیا آخرین توافق زوجین ناسازگار است؟

شاید راهروهای دادگاه های خانواده را دیده باشید. فضایی پر از زوج هایی که دیگر نمی خواهند با هم زندگی کنند و برخی از آنها بنا به دلایلی سعی می کنند به شریک زندگی خود ضربه بزنند. یکی از روش هایی که مردان معمولاً از آن به عنوان چکش استفاده نمی کنند این است که بار طلاق خود را بر دوش نگذارند و زن را طلاق ندهند. اگر فرصت ادامه زندگی را نداشته باشند، زن به سختی می تواند طلاق با رضایت طرفین زیرا در قوانین ایران و اسلام، طلاق زن مشروط به شرایطی است که اگر زن نتواند آن را در دادگاه ثابت کند، نمی تواند زندگی مشترک را خاتمه دهد. قرار گرفتن در چنین شرایطی برای هر زنی دشوار است. اما راه حل چیست؟

بهترین راه برای اطمینان از طلاق گرفتن و گرفتن تمام حقوق خود این است که با یک وکیل طلاق تضمینی مشورت کنید. از قدیم گفته اند کار را باید به متخصصان سپرد. هیچ یک از ما اطلاعات کافی در مورد قوانین جاری نداریم و به همین دلیل در روند طلاق و جدایی با مشکلات زیادی مواجه هستیم. مشاهده شد که در جریان جدایی، حقوق زن تضییع شده و او فقط برای اینکه بتواند طلاق خود را ثبت کند، از تمام حقوق خود صرف نظر کرده است. یک وکیل اصلی مشکل شاکیان را حل کرده است. گروه دادجویان با طراحی سایت خود سعی در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طلاق تضمینی با ما همراه باشید.

طلاق چیست و در چه شرایطی می توان طلاق گرفت؟

طلاق معمولاً به معنای جدایی زن و شوهر است. بنابراین زوجین پس از مدتی زندگی به این نتیجه می رسند که ادامه زندگی با یکدیگر امکان پذیر نیست و تصمیم به طلاق و جدایی می گیرند. با طلاق آنها دیگر به هم نزدیک نیستند و هر کدام دنبال زندگی خود می روند. در برخی موارد طرفین با توافق طلاق می گیرند طلاق با رضایت طرفین تحت عنوان. در این طلاق، طرفین در کلیه امور از جمله مهریه، حضانت فرزند، نفقه فرزند، اموال جامعه و … توافقات لازم را انجام می دهند. و دادگاه باید به تصمیمات آنها احترام بگذارد.

  وزیر صمت خودروسازان را اخراج کرد!

در برخی موارد، طرفین نمی توانند به توافق نسبی برسند یا فقط یکی از زوجین تقاضای طلاق می کند. اگر این دادخواست از طرف زن باشد و مرد با طلاق موافقت نکند، زن باید از روش های دیگری برای گرفتن طلاق خود استفاده کند که بهتر است این کار را به وکیل پایه یک دادگستری واگذار کند تا حقوق زن رعایت شود. نقض نشود. نقض شده است. گروه وکلای شاکیان دارای تجربه کافی در زمینه طلاق تضمینی هستند، کافیست با شماره های داده شده تماس گرفته و از مشاوره این گروه بهره مند شوید.

طلاق به خواست زوجین

شرع حکم می کند که مرد می تواند هر زمان که بخواهد به دادگاه مراجعه کند، تقاضای طلاق کند و از همسرش جدا شود. البته در این شرایط مرد باید تمام حقوق و حقوق زن اعم از مهریه و نفقه را بپردازد و به زندگی مشترک پایان دهد. اما امروزه شرایط بد اقتصادی و گرانی سکه باعث شده مرد نتواند مهریه را پرداخت کند و به همین دلیل روند طلاق از طرف مرد طولانی خواهد شد.

طلاق به درخواست زوجه

برخلاف روند طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن دارای شرایط خاصی است و هر بار که زن بخواهد تقاضای طلاق کند باید شرایطی را رعایت کند. در واقع زن برای طلاق باید دلیل و دلیل داشته باشد در حالی که مرد مجبور نیست چیزی را ثابت کند. برخی از این دلایل به شرح زیر است:

  1. عدم پرداخت نفقه زوجه به مدت شش ماه متوالی یا 9 ماه متناوب، طبق قانون پرداخت مخارج زن در خانواده، از وظایف مرد است و در هر حال اگر مرد باشد. در شش ماه متوالی یا نه ماه متناوب حاضر به پرداخت نفقه زوجه نمی شود، می تواند. این رابطه به دادگاه می رود و تقاضای طلاق می کند.
  2. عدم امنیت جسمی و روانی زن، در هر موردی که مرد به زن تعرض کند، زن می تواند در این موارد به دادگاه مراجعه و با مراجعه به پزشک قانونی و تایید کارشناس حقوقی، درخواست طلاق کند.
  3. اعتیاد زوج به انواع مشروبات الکلی و مواد افیونی: در این شرایط چنانچه زوج به انواع مواد افیونی و مسکرات اعتیاد داشته باشد و این موارد باعث اختلال در زندگی مشترک شود، زوجه می تواند در این مورد به دادگاه مراجعه و تقاضای پرونده کند. طلاق او
  خبر ویژه وزیر صمت از آینده ایران خودرو و سایپا، برنامه خبری در حال کار است!

وکیل طلاق تضمینی در تهران

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد، گذراندن مراحل قانونی طلاق بسیار طولانی است و در بسیاری از موارد طول مدت این جدایی باعث می شود که زوجین با مشکلات عدیده ای مواجه شوند و آسیب های روحی و روانی زیادی را به همراه داشته باشند. بنابراین یکی از بهترین راه های طلاق فوری کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و ثبت طلاق تضمینی است. برای این منظور می توانید با تلفن های ذکر شده تماس گرفته و مشاوره بگیرید وکیل طلاق با رضایت طرفین شاکیان سود می برند.

دیدگاهتان را بنویسید