ظلم ضدانقلاب مادر و نوزاد را فدای همدیگر کرد

چگونه شاه محمد برای حفر چاه به قرارگاه سپاه رفته بود اما ضدانقلاب او را به جرم جاسوسی اسیر کرده بود. همسرش به امید آزادی او راهی مقر حزب دمکرات می شود اما کسانی که در دفاع از مردم کرد شعار می دادند نه تنها پدر خانواده را آزاد نکردند بلکه مادر را نیز به اسارت گرفتند.

به گزارش رجانیوس به نقل از روزنامه جوان، «چطور شاه محمد» برای حفر چاه به قرارگاه سپاه رفت اما ضدانقلاب او را به جرم جاسوسی اسیر کرد. همسرش به امید آزادی او راهی مقر حزب دمکرات می شود اما کسانی که در دفاع از مردم کرد شعار می دادند نه تنها پدر خانواده را آزاد نکردند بلکه مادر را نیز به اسارت گرفتند. داستان فاطمه اسدی و ماجرای شهادت و مفقود شدن او و مرگ وحشیانه فرزندش در گهواره حکایتی غم انگیز است.

فاطمه ملکی

چگونه شاه محمد برای حفر چاه به قرارگاه سپاه رفته بود اما ضدانقلاب او را به جرم جاسوسی اسیر کرده بود. همسرش به امید آزادی او راهی مقر حزب دمکرات می شود اما کسانی که در دفاع از مردم کرد شعار می دادند نه تنها پدر خانواده را آزاد نکردند بلکه مادر را نیز به اسارت گرفتند. داستان فاطمه اسدی و ماجرای شهادت و مفقود شدن او و مرگ وحشیانه فرزندش در گهواره حکایتی غم انگیز است.

همسر مغانی

فاطمه اسدی که اکنون بانوی اول شهید مفقودالاثر است و پیکر مطهرش در 12 آبان پس از 37 سال تفحص شد، مادر دو فرزند بود. یک دختر سه ساله و یک پسر کوچک. همسرش، چگونه شاه محمد، وقت خود را صرف حفر چاه برای مردم می کند. در جریان حضور نیروهای سپاه در غرب کشور برای ایجاد امنیت برای مردم منطقه، قرارگاه سپاه در حسین آباد دیواندره از شاه محمد چگونه برای این قرارگاه چاه حفر کرد؟ دو روز به محل می آید تا چاه کند. اما ضدانقلاب به رهبری دبیرکل فعلی حزب بدنام و منحل شده دمکرات، مصطفی هجری، چگونه شاه محمد را به تصویر می کشد.

  اوکراین؛ تله پوتین یا سکوی پرش؟

اسیر شدن فاطمه

فاطمه وقتی از اسارت شوهرش مطلع می شود برای آزادی شوهرش به ضد انقلاب می رود. اما ضدانقلاب از او می خواهد که 200 هزار تن برای آزادی همسرش بیاورد. این بانوی شهید به روستای باقرآباد برمی گردد و با فروش گوسفند و وسایل منزل می تواند این مبلغ را که در دهه 60 مبلغ زیادی بوده است جمع آوری کند. زمانی که همسر کاخ شاه محمد از اعضای حزب دمکرات پول گرفت، کسانی که در دفاع از مردم کرد شعار می دادند، نه تنها پدر خانواده را آزاد نکردند، بلکه مادر را نیز زندانی کردند. مادری که بچه دار شد و به بچه سه ساله داد.

عزیزم

ساعاتی پس از مراجعه مادر به ستاد ضدانقلاب، نوزاد کم کم گرسنه شد. یک دختر سه ساله برای آرام کردن برادرش دست به هر کاری می زند، گاهی برادرش را با دستان کوچکش در آغوش می گیرد، گاهی پستانک را در دهانش می گذارد، گاهی او را روی تاب تکان می دهد، اما کودک معصوم آرام نمی گیرد، گریه می کند. ساعت ها و هیچکس نبود که صدای گریه های این کودک سه ساله را بشنود.

چشم دختر سه ساله به در بود تا پدر و مادرش برگردند.اما خبری از پدر و مادر نبود. نوزاد آنقدر گریه می کند که نفس خود را از دست می دهد و دختر سه ساله ای که دیگر در کما نیست به طور اتفاقی توسط همسایه ها نجات پیدا می کند.

شهادت مادر

و اما مادر! او همچنان در زندان است و علاوه بر مراقبت از همسرش، نگران نوزاد و دختر سه ساله اش است. او برای آزادی خود لحظه شماری می کند، اما یک ماه بعد دموکرات ها او را پس از شکنجه های وحشیانه شکنجه می کنند. همزمان با شهادت این شهید در خون خفته، یک بسیجی نیز به شهادت رسید و پیکر مطهرش مخفیانه در ارتفاع 2600 متری بهاروند منطقه چهل چسمه دیواندره تشییع شد.

  انتشار تصاویری از عملیات موفقیت آمیز سپاه علیه دزدی دریایی آمریکا

ملک محمد برمی گردد

بدون اینکه همه چیز بداند چگونه شاه محمد ماهها بعد از زندان ضدانقلاب آزاد شد اما هیچکس در خانه منتظر او نبود! پس از جستجو فقط دخترش را پیدا کرد و مطلع شد که دموکرات ها همسر وفادارش را کشته و بدون اینکه جسدش را به خانواده تحویل دهند او را در جایی دفن کردند.

تفحص پیکر یک شهید

امروز بعد از 37 سال صدای بانوی مظلوم شهید مفقودالاثر فاطمه اسدی به گوش رسید. پیکر این بانوی شهید پس از 37 سال اولین بانوی شهید مفقودالاثر و به آغوش تنها بازمانده خانواده که دخترش است بازگردانده می شود. چگونگی کشته شدن شاه محمد کارمند بیمارستان سنندج در ماه گذشته بر اثر بیماری عروق کرونر قلب.

سردار سید محمد باگرزاده در این باره می گوید: در زمستان سال 1399 برای یافتن یکی از شهدای منطقه تلاش کردیم. در جریان جستجو با راهنمایی و کمک نیروهای مردمی موفق به جستجوی میدانی گسترده در زمینی به مساحت یک هکتار شدیم. در این عملیات روز 12 آبان پیکر مرحومه فاطمه اسدی و یک بسیجی را تفحص کردیم. این اولین بار است که یک زن شهید را معاینه می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید