عبدالملکی: برای تقویت هماهنگی در دولت استعفا دادم/ سرباز انقلاب و دولت خواهم ماند

گروه سیاسی – رجانیوس: شایعه استعفای حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد که با استعفای مشاور رسانه ای وی همراه بود اما امروز استعفای عبدالمالکی در صفحه توئیتر وی منتشر شد.

در این استعفانامه آمده است: ‌

نام خدا

حضرت آیت الله رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک و آرزوی موفقیت و بهروزی، از حسن نظر جنابعالی برای تصدی مسئولیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و قدردانی از اعتماد مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کردند. در بالا بردن دولت استعفای خود را از این سمت اعلام می کنم.

طی حدود 300 روز فعالیت در این وزارتخانه تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم عزیز کشور به کار گرفتم و از همکاری صمیمانه این وزارتخانه در این مدت سپاسگزارم.

من خود را سرباز کوچک نظام اسلامی و حکومت مردمی می دانم و تا پایان عمر برای تحقق آرمان های والای آن و گام دوم انقلاب اسلامی تلاش خواهم کرد و خدای ناکرده از هیچ خدمتی در این عرصه فروگذار نخواهم کرد. .

ارادتمند حجت الله عبدالملکی

عبدالملکی همچنین در توئیتی دیگر نوشت: با توجه به دستور رئیس جمهور مبنی بر نگرانی برخی بازنشستگان گران‌قیمت تامین اجتماعی، مقرر شد بسته‌های ویژه‌ای در قالب‌های مختلف در نظر گرفته شود که جزئیات آن برای آنها مشخص است. معیشت مستمری بگیران به ویژه بستگانی که کمترین دریافتی را دارند از اولویت های دولت مردمی است.

محمدهادی زاهدی اوفا معاون سابق وزیر اقتصاد نیز به عنوان سرپرست وزارت تعاون منصوب می شود.

  ناپسند فائز، شرم آورتر از سکوت ماموران

دیدگاهتان را بنویسید