عذرخواهی آزومون از تیم ملی فوتبال ایران/سردار: اشتباه کردم

گروه ورزشی رجانیوز: سردار آزمون که روز گذشته (سه شنبه) موفق شد گل تساوی تیم ملی فوتبال ایران را مقابل سنگال به ثمر برساند، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره اتفاقات چند روز گذشته توضیح داد. تاریخچه آزمون می گوید:

با پایان یافتن اردوی تیم ملی در اتریش لازم می دانم سوالاتی را با شما عزیزان در میان بگذارم. اول، قسم می خورم که هیچ فشاری بر من برای ارسال یا حذف یک داستان وجود نداشته است. هم نوشتن و هم حذفش تصمیماتی بود که خودم گرفتم. هیچ اجباری وجود ندارد و هرکس چیزی غیر از این بگوید یا بنویسد به دنبال سوء استفاده است و این درست نیست.

در تیم ملی تقسیم بندی وجود ندارد. ما همه اعضای یک خانواده هستیم و برخی چیزهای تخیلی نوشتند که ما را از هم جدا کرد تا داستان بنویسیم در حالی که هیچ کس نمی دانست که من می خواهم داستان بنویسم. کسانی که این دروغ ها را برای حاشیه سازی تیم ملی نوشتند به خدا می سپارم. با صلاحدید کادر فنی به دلیل مصدومیت جزئی حتی یک فعالیت تمرین نکرده ام و باز هم به دروغ به من گفتند غیبت کرده ام.

باید از بازیکنان تیم ملی هم عذرخواهی کنم. چون کار عجولانه من باعث عصبانیت دوستان عزیزم شد و برخی از کاربران به تیم ملی توهین کردند که به هیچ وجه منصفانه نبود و تقصیر من بود. در این زمینه خودم را مقصر می دانم و در مقابل همه ملی پوشان و کادرفنی شرمنده هستم که نظم و آرامش را در تیم بر هم زدم.

  25 بیمار عروق کرونر شب گذشته فوت کردند

خدا را شکر مقابل دو تیم از بهترین تیم های جهان نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم و همه تلاش خود را می کنیم تا به دور از همه حاشیه ها، مردم را در جام جهانی خوشحال و راضی کنیم. همه بازیکنان برای شادی هر یک از شما جان خود را برای جام جهانی خواهند داد.

111 خبر اولیه

پیش از این برخی رسانه های منفی از وجود دودستگی و اختلاف در تیم ملی فوتبال ایران خبر داده بودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید