عرضه برنج طارم نیز به صورت اینترنتی انجام شد/گوشت دولتی فراگیر

گروه اقتصادی – رجانیوز: مشاور وزیر جهاد کشاورزی از توزیع گوشت منجمد تولید داخل در سامانه بازرگام خبر داد و گفت: هر کیلوگرم گوشت مخلوط گوساله 99 هزار و 800 تن قیمت دارد و هر کیلوگرم گوشت بره در سامانه بازرگام 105 هزار تن در بسته بندی های 4 کیلوگرمی به فروش می رسد.

وی افزود: وزیر جهاد کشاورزی دستور داده تا طی روزهای آینده گوشت قرمز در بسته بندی های کوچکتر عرضه شود تا مردم بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند.

رضازاده همچنین گفت: سازوکار توزیع گوشت گرم برای انجام در سامانه بازرگام فراهم می شود.

به گفته رضازاده از امروز پخش گوشت در میادین میوه و تره بار آغاز شده است. هر کیلوگرم گوشت گاو کشتار 100000 تن، گوشت گاو گرم درجه یک 140000 تن، گوشت چرخ کرده درجه یک 120000 تن، گوشت گاو بسته بندی منجمد 0020. گوشت گوسفند 116900 تن عرضه می شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی همچنین اعلام کرد: محدودیتی برای عرضه گوشت در کشور وجود ندارد و توزیع تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رضازاده همچنین از کاهش قیمت سیب زمینی در بازار خبر داد و گفت: در حال حاضر با توزیع گسترده قیمت این محصول در میادین میوه و تره بار به 10 هزار تن در هر کیلوگرم رسیده است و از امروز سیب زمینی در بازرگم به فروش می رسد. سیستم 8000 پوند است.«تومان بارگذاری شده است.

وی افزود: تولید سیب زمینی کشور 5.2 میلیون تن در سال است و مصرف کشور کمتر از این مقدار است. قیمت بود.

  انفجار تروریستی در مسجد شیعیان در ولایت کندز / شهادت و زخمی شدن 300 نمازگزار / طالبان: داعش مسئول حمله

به گفته مشاور وزیر جهاد کشاورزی، از آنجایی که سرانه مصرف این محصول در کشور 45 تا 50 کیلوگرم است و سهم زیادی در سبد خانوار دارد، بلافاصله وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار ورود کرد. . برای این محصول

وی همچنین از عرضه برنج طارم با قیمت مناسب در سامانه بازرگم طی روزهای آتی خبر داد و گفت: در حال حاضر 42 هزار جلد به ازای هر کیلوگرم برنج ایرانی شیرودی در این سامانه بارگیری شده و هموطنان می توانند درخواست خود را ثبت کنند.

رضازاده همچنین از توزیع هر کیلوگرم برنج خارجی تایلندی 12 هزار و 500 تن، برنج هندی 18 هزار و 500 تن و برنج پاکستانی 20 هزار و 500 تن در سامانه بازرگام خبر داد و گفت: 200 هزار تن برای توزیع توزیع شد و مشکلی در شرایط تحویل وجود ندارد. .

به گفته این مقام مسئول، تنها روز پنجشنبه 55 تن برنج ایرانی در تهران توزیع شد.

وی در خصوص دام های وارداتی نیز گفت: بر اساس این مصوبه، دام های وارداتی در بهمن ماه با ارز دولتی بارگیری می شود و مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان در کشور در اسفندماه تامین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید