عصر تاریک در بازار ارزهای دیجیتال – بررسی رسانه های تحریریه

طبق سرمقاله، بلومبرگ نیوز در گزارشی نوشت که بسیاری از ارزهای رمزپایه در حال کاهش هستند و بیت کوین به پایین ترین حد خود در 11 ماه گذشته رسیده و به منطقه ای در حدود 30000 دلار رسیده است که مقاومت بسیار حساسی است.

این گزارش تاکید می کند که ترس شدیدی در سرتاسر بازار کریپتو وجود دارد. سکه پایدار TerraUSD سقوط کرده و حامیان آن به دنبال یک طرح نجات هستند.

بیت کوین پس از سقوط به پایین ترین سطح 11 ماهه، بین سود و زیان در نوسان است، در حالی که سکه پایدار TerraUSD به روند نزولی خود ادامه داد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان قبل از نوسانات معاملاتی با 6.2 درصد کاهش به 290985 دلار رسید. تحلیلگران سطح 30000 دلار را به عنوان یک آستانه کلیدی می‌دانستند و بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که زیان بیت‌کوین پس از کاهش ارزش ارز به زیر مقاومت افزایش می‌یابد. در همین حال، الگوریتم StableQueen TerraUSD به روند نزولی خود ادامه داد و کمتر از 30 سنت معامله شد.

سکه دیجیتال به زیر سطحی که با دقت نظارت شده بود شکست

مت مالی، استراتژیست ارشد در بازار ارزهای دیجیتال گفت: «بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال امسال به یک تجارت پرخطر تبدیل شده‌اند و داده‌های CPI نشان دهنده افزایش ریسک است.

سایر ارزهای رمزپایه نیز سقوط کردند، به طوری که بیت کوین کش بیش از 11 درصد و دش نزدیک به 16 درصد کاهش یافت.

این کاهش پس از آن اتفاق افتاد که داده‌ها نشان داد که قیمت‌های مصرف‌کننده در ایالات متحده بالاتر از حد انتظار در آوریل افزایش یافت و تورم برای مدت طولانی‌تری بالا باقی خواهد ماند.

  کشف عینی مافیای خودرو!

داده ها همچنین نشان می دهد که فدرال رزرو به سمت افزایش شدید نرخ بهره پیش می رود.

مارکوس سوتیریو، تحلیلگر در کارگزاری دارایی دیجیتال مستقر در بریتانیا، GlobalBlock، گفت: «ترس زیادی در بازار کریپتو وجود دارد. علاوه بر چالش‌های بزرگ، اکنون خطر بزرگی برای صنعت کریپتو وجود دارد زیرا UST StableCoin به زیر 1 دلار سقوط کرده است.

ارزهای دیجیتال و سایر دارایی های پرخطر در طول سال تحت فشار بوده اند. فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی برای مبارزه با تورم و ایجاد محیط نامطلوب برای دارایی های پرریسک، نرخ های بهره را افزایش می دهند.

جیمز مالکوم، مدیر تحقیقات ارزهای خارجی و ارز دیجیتال در UBS گفت: قیمت حدود 30000 دلار منطقه بسیار حساسی برای بیت کوین بود. این نکته ای است که به طور بالقوه می تواند فروش این دارایی را توسط این گروه کلیدی افزایش دهد.

مالکوم اضافه کرد که تا زمانی که قیمت ها به زیر 20000 دلار نرسد، پشتیبانی فنی کمی در این زمینه وجود دارد. شکستن سطح قیمت 28000 دلاری نیز می تواند موج جدیدی از فروش را آغاز کند.

با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران رمزارز با آگاهی از این واقعیت که بیت کوین قبلاً یک چرخه رونق و رکود را پشت سر گذاشته و ضرر را چندین برابر کرده است، یکدیگر را تشویق می کنند.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید