عضویت و ایجاد 3429 دفترچه کار داوطلبان مالیات دهندگان

14299 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، محمد برزگری، رئیس مرکز تنظیم مقررات سامانه پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور، خاطرنشان کرد: پس از تجدیدنظرخواهی اخیر این سازمان، مودیان به صورت داوطلبانه در سامانه مودیان ثبت نام می‌کنند. از ترمینال فروشگاه استفاده کنید

وی بیان کرد: در پی اطلاعیه اخیر سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر عضویت داوطلبانه مودیان در سامانه مودیان، تا امروز شنبه 10 مردادماه، 3429 مؤدی به صورت داوطلبانه وارد سامانه مودیان شده و کیف پول خود را تخصیص داده و به عضویت مودیان درآمده اند. وارد شده.

برزگری با اشاره به اینکه این دعوتنامه صرفاً مربوط به ثبت نام اختیاری مودیان در سامانه مذکور است، گفت: زمانی که سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص دعوت نامه ثبت نام اجباری و عضویت در سامانه اطلاعیه صادر می کند، مودیان احضار شده باید به سامانه مذکور وارد شوند. سامانه مذکور و تکمیل عضویت خود و متعاقباً این دسته از مودیان باید طبق ضوابط و ضوابط و ارکان سازمان امور مالیاتی پایانه فروشگاهی برای صدور صورتحساب الکترونیکی تهیه کنند که در این صورت در محیطی امن و مطمئن اطلاعات صورتحساب ارائه می شود. به سامانه مالیاتی ارسال می شود تا در پرونده مالیاتی فروشنده و پرونده خریدار ثبت شود.

رئیس مرکز تنظیم سامانه پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان سازمان امور مالیاتی کشور یادآور شد: از هفته فرهنگ مالیاتی امسال، امکان عضویت مودیان محترم مالیاتی به «سامانه مودیان کشوری» در اجرای «قانون پایانه‌های مغازه‌ها و قانون پایانه‌ها» وجود دارد. سیستم مالیات دهندگان.

برزگری خاطرنشان کرد: از کلیه مودیان مشمول این قانون دعوت می شود با مراجعه به درگاه ملی خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی my.tax .gov.ir و انتخاب به سامانه مودیان ملحق شده و پوشه ویژه ای به نام خود ایجاد کنند. با گزینه “درج در سیستم مودیان و ایجاد پوشه”، پروفایل کاربری را برای ورود به پوشه از طریق پیامک دریافت می کنید.

  در زمان غیبت پیامبر چه دعایی بخوانیم؟

دیدگاهتان را بنویسید