عملکرد ناامید کننده غول خودروسازی جهان

10300 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، شرکت های خودروسازی با وجود تبلیغات فراوان و سر و صدای زیاد، همواره به دلیل عملکرد ناامیدکننده خود مورد انتقاد علاقه مندان و خودروسازان قرار گرفته اند. به عنوان مثال، تویوتا قصد دارد تنها 6600 دستگاه تویوتا کرولا GR به ایالات متحده بفرستد. این تعداد اندک به هیچ وجه پاسخگوی نیازهای علاقه مندان به خودروهای آمریکایی نخواهد بود و بسیاری قادر به خرید کرولا GR نخواهند بود.

یکی از ناامیدکننده ترین خودروسازان در جهان در حال حاضر جنرال موتورز است. از یک طرف، این شرکت خودروهای شگفت انگیزی مانند شورولت کوروت C8 را تولید می کند که دارای نیروی فنی قوی و قیمت رقابتی است، اما از نظر داخلی عملکرد خوبی ندارد و کابین کوروت بسیار ارزان به نظر می رسد. علاوه بر این، جنرال موتورز در توسعه سیستم های خودرو بسیار کند عمل می کند، در حالی که رقبای آن در سیستم های خودروسازی به سرعت در حال پیشرفت هستند.

نیسان یکی دیگر از خودروسازان ناامید کننده در جهان است. علاوه بر تماس های مکرر برای رفع کاستی ها و کاستی ها، این شرکت در تولید محصولات جایگزین عملکرد خوبی ندارد. نیسان فرانتیر که در ایران با نام نیسان پیکاپ شناخته می شود، یکی از پرکاربردترین خودروهای کاربردی نیسان در چند دهه اخیر است و اکنون با نیسان تایتان جایگزین شده است. با این حال، نیسان تایتان نتوانست عملکرد انحصاری Frontier را ارائه دهد. سایر شاسی بلندها و کراس اوورهای نیسان راننده را هیجان زده نمی کنند.

سوبارو و میتسوبیشی نیز دو خودروساز ژاپنی با عملکرد ناامیدکننده هستند. هر دو شرکت در اوایل دهه 2000 به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودروهای اسپرت مقرون به صرفه شناخته می‌شدند، اما خودروهای کنونی آن‌ها کاری جز حرکت دادن مردم ندارند و هیچ نشانی از اشتیاق گذشته ندارند.

  کاهش 27 هزار واحدی شاخص کل / ارزش معاملات بورس به 2 میلیارد و 479 میلیون تن رسید.

در نهایت می توان فولکس واگن را ناامید کننده ترین خودروساز جهان نامید. این شرکت آلمانی هر ساله مدل های مفهومی اسپرت و قوی زیادی را ارائه می کند که هرگز در بازار موجود نیستند. پس از 20 سال نمایش مدل‌های شگفت‌انگیز بدون تولید آن‌ها، سرانجام این شرکت خط تولید فولکس واگن ID را راه‌اندازی کرد که خودروی برقی تحسین‌شده‌ای است، اما تیراژ فولکس‌واگن به قدری کم است که این محصولات همچنان در دست مصرف‌کنندگان است. وارد آمریکای شمالی شد.

منبع: خودروبانک

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید