غربی های محلی تلاش های دولت را نمی بینند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی اصلاح طلبان در صدد ایجاد ناامیدی در جامعه هستند در حالی که این افراد از عملکرد ضعیف دولت روحانی انتقادی نکرده اند.

سید علی یزدی خواه با اشاره به خدمات رسانی دولت در محل حادثه در کلانشهر آبادان، گفت: علیرغم اینکه دولت متولی ساماندهی و حل این مشکل است، برخی اصلاح طلبان پاسخگو نیستند. هر گونه اقدام خاصی برای سعادت انسان ها.«جهادگران و اقدامات انقلابی دولت و مسئولان را نبینید و با طرح پرسش های غیرواقعی، ناامیدی در جامعه ایجاد کنید.

وی گفت: این جریان سیاسی که اکنون مدعی آن است در مدت مسئولیت خود تلاشی برای حل مشکلات مردم نداشته است. مهم این است که دولت سیزدهم برای حل مشکلات مردم قدم برمی دارد اما غربی های درونی زحمات دولت را نمی بینند.

پرداخت یارانه ها باید بر اساس انصاف باشد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از عملیات های بزرگ و مهم اقتصادی در کشور ما هدفمندی پرداخت یارانه ها است، ادامه داد: پرداخت یارانه ها باید بر اساس عدالت و دولت سیزدهم باشد. این کار را انجام می دهد.

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: جالب اینکه کسانی که تا چندی پیش خود را مدافع حقوق بشر در جنوب و دهک های پایین جامعه معرفی می کردند، نه تنها از دولت در اجرای طرح هدفمندی یارانه ها حمایت نمی کنند. بلکه در کاربرد آن نیز سنگ می اندازند.

اصلاح طلبان به دنبال ناامید کردن مردم هستند

  صادرات 80 تن مواد غذایی با کیفیت بالا

یزدی خواه با بیان اینکه برخی اصلاح طلبان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، افزود: این افراد به دنبال ایجاد ناامیدی در آینده کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و می خواهند مردم را نسبت به آینده ناامید و بی تفاوت کنند.

وی خاطرنشان کرد: حسن روحانی در بدترین شرایط کشور از نظر شیوع بیماری عروق کرونر قلب، حاضر نشد از اتاق خود برای پیگیری روند درمان مردم در بیمارستان ها خارج شود. این در حالی است که کارکنان فعلی کشور جهادگر هستند و در شرایط حساس و پرخطر حضور دارند و از نزدیک پیگیر حل مشکلات کشور و مردم هستند.

رئیسی از دورافتاده ترین نقاط کشور دیدن می کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور فعلی گفت: رئیس جمهور از دورافتاده ترین نقاط کشور نیز بازدید می کند و با مردم گفتگو می کند. فراموش نمی کنیم که چندی پیش پس از حمله سایبری به سوخت در کشور، رئیس جمهور به میدان آمد و از چند جایگاه توزیع سوخت بازدید کرد.

یزدی خواه تاکید کرد: در حال حاضر شاهد این روحیه حضور در میدان در بین مسئولان دولتی هستیم. نظارت و پیگیری دقیق دولت و تسریع اقدامات امدادی تاثیر زیادی در کاهش رنج آسیب دیدگان ریزش ساختمان پایتخت داشته است.

دولت روحانی نمی خواست درد مردم را لمس کند

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این در حالی است که در دولت قبل فقط تشریفات و تجملات مطرح می شد. ده ها سکه بین امضاکنندگان برجام در آن زمان توزیع شد در حالی که در برجام چیزی برای ما نبود. بسیاری از کارمندان سابق دولتی در خانه های چند هزار متری زندگی می کردند و نمی خواستند درد محرومان را احساس کنند.

  حقوق سربازان معلول، جانبازان، خانواده شهدا، سربازان و کارمندان افزایش یافته است

وی یادآور شد: در دولت قبل کسانی بودند که علوفه و علوفه می گرفتند و می گرفتند. دولت روحانی ده ها میلیارد دلار هدر داده است. جالب اینکه کسانی که از دولت قبل حمایت کردند و حتی از عملکرد ضعیف آنها انتقاد نکردند امروز طلبکار شدند و ما نمی توانیم بوق بزنیم و ناامید شدند.

یزدی خواه گفت: البته افراد و جریان های سیاسی جویای ناامیدی ملت روز به روز در حال انحطاط هستند. مردم باید بدانند که دولت فعلی برای حل اساسی مشکلات کشور تلاش می کند و مردم قطعا طعم شیرین خدمت به دولت مردم را خواهند چشید.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید