فرانس 24 از تروریست های کرد در نزدیکی مرزهای ایران خبر می دهد

گروه بین الملل – رجانیوز: فرانس 24 به سراغ تروریست های کرد حاضر در کوه های شمالی عراق نزدیک مرز ایران رفت و نوشت که این منطقه به پناهگاهی برای جذب افراد مسلح تبدیل شده است.

من گزارش میدم رجانیوزروز جمعه (دیروز) شبکه فرانس 24 گزارشی درباره تروریست های کرد در نزدیکی مرز ایران در شمال عراق منتشر کرد. گزارشی که نشان می‌دهد تروریست‌ها در حال آموزش نظامی و عضوگیری برای خرابکاری و اقدام مسلحانه علیه جمهوری اسلامی ایران هستند.

در این گزارش آمده است که اقلیم کردستان عراق به پناهگاهی برای افرادی تبدیل شده است که از ایران گریخته اند یا تحت تعقیب هستند. همچنین اردوگاه هایی برای آموزش استفاده از سلاح و مواد منفجره به این تروریست ها ایجاد شده است.

فرانس 24 مدعی است که در این کمپ ها زنانی هم هستند که بین 18 تا 25 سال سن دارند و می خواهند آموزش اسلحه یاد بگیرند و بتوانند علیه ایران کار کنند.

فرانس 24 همچنین با دو به اصطلاح تازه وارد، سعدیر 18 ساله و نور 25 ساله مصاحبه کرد. این دو نفر به دلیل فعالیت های خرابکارانه در ایران تحت تعقیب بودند و به کردستان عراق گریختند.

البته این شبکه اشاره ای نمی کند که گروه های تروریستی کرد چگونه و با چه مکانیزمی می خواهند از افراد آموزش دیده سوء استفاده کنند.

  ما با P5 + 1 صحبت می کنیم، نه ایالات متحده

دیدگاهتان را بنویسید