فروش فوق العاده به ایران خودرو انحصاری با شرایط جدید

به گزارش رجانیوس به نقل از ایسنا، ایران خودرو در راستای تحقق طرح فروش هفتگی محصولات خود در روز سه شنبه، این هفته سی و سومین مرحله از طرح فروش فوق العاده چهار محصول پژو پارس tu5 خود را اعلام کرد. پژو پارس، پژو 207 به صورت دستی پانوراما و دناپلاس با قیمت ثابت توربوشارژر اتوماتیک و موعد تحویل سه ماهه کار می کنند.

طبق روال روز سه شنبه فروش خودروی ایران خودرو برای خودروی ایران خودرو، مهلت ثبت نام از امروز آغاز می شود و تا پایان روز پنجشنبه (۵ اسفند) سه روز به طول می انجامد. متقاضیان این طرح می توانند با مراجعه به سایت فروش آنلاین محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir درخواست خود را ثبت کنند.

قرعه کشی این پروژه روز شنبه هفته آینده (14 اسفند) با حضور نهادهای نظارتی برای شناسایی مشتریان نهایی انجام می شود. پس از قرعه کشی، اسامی منتخب از طریق سایت رسمی محصولات شرکت و از طریق ارسال پیامک اعلام خواهد شد. افرادی که برای این طرح انتخاب شده اند سه روز فرصت دارند تا هزینه خودروی خود را به طور کامل پرداخت کنند.

همچنان این امکان وجود دارد که برگزیدگان پروژه های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، بتوانند در این مرحله از فروش مجدد ثبت نام کنند.

محدودیت‌های استثنایی فروش همچنان در این زمینه اعمال می‌شود و بر این اساس، شرایطی مانند تملک خودرو برای هر کشوری، حداقل با گذشت 48 ماه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) توسط ایران خودرو و سایپا، پلیس فعال نیست. پلاک ثبت نام داوطلب، ارائه گواهی معتبر، تعیین تکلیف شماره حساب و شماره تماس اعلام شده داوطلب و ….

  تحریم لبنان برای حمایت از مردم یمن/ الحوطی: در صورت تحریم در بیروت، ورود کالاهای سعودی به یمن ممنوع می شود/ تجمع دانشجویان انقلابی در حمایت از مردم لبنان

لازم به ذکر است همزمان با این طرح، ایران خودرو در نظر دارد اولین طرح حمایتی خود را برای توزیع خودرو به مادران دارای دو فرزند یا چند فرزند بر اساس ابلاغیه قانون حمایت از خانواده و جوانان اعلام کند. 440 مجلس شورای اسلامی دوم یا بعد از آنها متولدین بعد از تاریخ فوق. مادران واجد شرایط امکان ثبت نام خودرو از محصولات ایران خودرو را خواهند داشت. در صورتی که تعداد داوطلبان مشمول این بخشنامه بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، برگزیدگان نهایی به قید قرعه مشخص خواهند شد. در غیر این صورت کلیه مادران واجد شرایط که شرایط آنها به تایید سازمان های مربوطه می رسد، می توانند خودروی انتخابی را واریز کنند.

خودروهای ارائه شده، مهلت ثبت نام و شرایط ثبت نام برای هر دو طرح یکسان بوده و فقط کدهای فروش متفاوت است.

62194672 خبر اولیه62194671 خبر اولیه

دیدگاهتان را بنویسید