فروش ویژه وانت وانت ایران خودرو نقدی و بک بک

15866 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، در این طرح فروش ویژه اقساطی نقدی که تنها از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو دیزل به نشانی esale.ikd.ir انجام می شود، برای اولین بار امکان خرید مدل های رنگی این محصول در چهار رنگ وجود دارد: قرمز، نقره ای، خاکستری و مشکی.

این طرح فروش سه روش پرداخت مرحله ای (با 12 درصد حقوق صاحبان سهام) و پرداخت اقساطی با تحویل 30 تا 90 روزه و امکان خرید تا 24 ماه (به روش اقساطی یک ساله بدون کارمزد) را ارائه می دهد.

فوتون تونلند نیوفیس تنها پیکاپ دیزلی ایرانی با موتور معروف 2.8 لیتری کامینز مجهز به توربوشارژر است که می تواند 360 نیوتن متر گشتاور تولید کند و آن را به قوی ترین پیکاپ دو کابین در بازار ایران تبدیل کند.

خودروی لوکس تونلند فوتون، مجهز به سیستم های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، توجه علاقه مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود را به خود جلب کرده و همچنین قابلیت های چهارچرخ محرک و مصرف سوخت کمتر را از آن خود کرده است. وجود رقبا در داخل کشور از دیگر ویژگی های مهم این محصول است.

برای آشنایی با مشخصات فنی و عملکردی خودرو، کمپین عرضه محصول در مجموعه ورزشی توچال و مجموعه ورزشی انقلاب تا پایان هفته جاری در حال برگزاری است.

پایان/

  پایان درد و رنج کارگران پایگاه اطلاع رسانی رجا

دیدگاهتان را بنویسید