فروش ویژه یراق آلات پایگاه اطلاع رسانی رجا

همه ما برای دکوراسیون و زیبایی خانه و حتی کسب و کار خود اهمیت زیادی قائل هستیم که باعث ایجاد سلیقه های متفاوت شده است. شرکت ها و تولیدکنندگان محصولات تزئینی مانند یراق آلات انواع و مدل های مختلفی را تولید می کنند و رقابت بسیار گسترده ای در بازار یراق آلات وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تعدادی از یراق آلات مورد نیاز در صنعت نجاری را به شما معرفی کنیم.

انواع تجهیزات

یراق آلات تنوع زیادی دارند، بنابراین این دسته بندی گسترده را می توان به مدل های مختلفی تقسیم کرد، به عنوان مثال یراق آلات نجاری به چند قسمت تقسیم می شوند: دستگیره، دستگیره، جک، لولا، یراق آلات و غیره که هر کدام متناسب با نیازها متفاوت است. اندازه ها تولید می شود. علاوه بر یراق آلات کمد و کابینت، یراق آلات آنتیک که در ساخت لوازم تزئینی، جعبه، جعبه، ظروف چوبی، ظروف سنگی و رزینی نیز کاربرد دارد، از جمله یراق آلات مهم در صنایع نجاری، نجاری و هنری می باشد. بیشتر به بعد اجازه دهید با یکدیگر آشنا شویم.

دکمه های کابینت

سخت افزار به دلیل تنوع زیاد به دسته های مختلفی تقسیم می شود که قسمت مهم آشپزخانه کابینت است که تاثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه دارد. چیزی که به زیبایی آن کمک زیادی می کند دستگیره کابینت است که در قسمت یراق آلات در دسته دستگیره های کابینت قرار می گیرد.

دستگیره های کابینت نه تنها بر زیبایی کابینت تاثیر می گذارد، بلکه کارکرد و استفاده از آن را بسیار آسان می کند. همانطور که می دانید از دستگیره ها برای باز و بسته کردن کشو، کابینت، کمد، در و غیره استفاده می شود.

  تحریم های جدید ایران علیه ناقضان حقوق بشر غربی

دستگیره کابینت در انواع مختلف در بازار موجود است. دستگیره های کابینت مدرن نیز به دو دسته خطی و دکمه ای طبقه بندی می شوند که با یک پیچ و یک دکمه خطی معمولاً با 2 پیچ نصب می شوند که تنها تفاوت آنها در ظاهر و کاملاً این است که سلیقه آنهاست.

دستگیره های کابینت خطی مدرن در دو نوع مستطیلی و میله ای ساخته می شوند که هر کدام برای کابینت های مختلف استفاده می شود.از دستگیره های کابینت مستطیلی برای کابینت هایی با لبه های تیز و برش های مستطیلی و برای کابینت هایی با برش های منحنی و تاج استفاده می شود.گزینه خوبی است.

کابینت مدرن دسته دار دکمه دار همانطور که گفته شد مدل تک پیچی وجود دارد که با توجه به اینکه می توان آن را از روی، استیل، برنج، شیشه، کریستال و سایر مواد طبیعی یا مصنوعی ساخت، دارای تنوع رنگ بسیار زیادی است. اندازه ها و طرح ها انواع مختلف زیبایی دارند.

دکمه های کابینت

تعمیر ظروف رزینی

از دستگیره های کابینت که بگذریم، به دسته یراق آلات آنتیک و تزیینی می رسیم که در هر مکانی قابل استفاده هستند. در زیر به تعمیر ظروف رزینی می پردازیم. به ما بپیوند.

هنگام چیدمان دکوراسیون منزل و محل کار و غیره. ابزار و لوازم مختلفی از جمله در، میز، کابینت، کشو و همچنین جعبه های تزئینی کوچک مانند جعبه جواهرات و غیره وجود دارد که به قطعات و یراق آلاتی نیاز دارند که کار با آنها آسان باشد. و بهتر عمل می کنند و تاثیر زیادی در زیبایی و استایل آنها دارند. یراق آلات آنتیک در ظروف رزینی استفاده می شود که از جدیدترین و زیباترین محصولاتی هستند که در ساخت خود از رزین استفاده می کنند و طرح های جدیدی را ایجاد کرده اند که بر روی ظروف نصب می شوند.

  چگونه خانه و محیط کار روشن تری داشته باشیم؟

یراق آلات ظروف رزینی یکی از گروه هایی است که از نظر ظاهری و شکلی تنوع زیادی دارد به طوری که با توجه به تنوع رنگ و طرح ظروف رزینی می توان یراق آلات مورد نظر را انتخاب کرد. برای نصب آنها روی ظروف با استحکام بالا از پیچ، میخ و چسب استفاده می شود.

تعمیر ظروف رزینی

پایه میز چوبی

با کمی دقت متوجه می شویم که تمامی وسایل اعم از مبلمان، کابینت و صندلی در منزل یا محل کار دارای یراق آلاتی مانند چرخ های زیر پا یا داخل کابینت برای باز و بسته شدن، پایه های تزئینی و … هستند. از پایه های آنتیک در وسایل تزئینی نقش مهمی در زیبایی آن ها دارد.

پایگاه های داده خود به چند دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر است.

  1. انواع پایه های چوبی برای میز
  2. انواع کابینت و مبلمان
  3. انواع پایه های کوتاه رگی
  4. انواع ضربه گیر
  5. انواع پایه پین
  6. استفاده از پولک ها و فلنج های UV
  7. پایه ماشین آلات صنعتی
  8. پایه مبل

به پایه میز چوبی می پردازیم و بیشتر با آن آشنا می شویم. همانطور که می دانید میز نه تنها در منزل بلکه در محیط های مختلف قابل استفاده و مورد نیاز است. این یک نوع میز است که از چوب ساخته شده و پایه فلزی به آن وصل شده است. استند رومیزی چوبی یکی از کاربردی ترین پایه ها در صنعت نجاری و نازک کاری می باشد که در مدل ها و اندازه های مختلف موجود می باشد. تولیدکنندگان، نجاران و مصرف کنندگان می توانند از این نوع پایه برای جذابیت بیشتر خمیر چوب و افزایش زیبایی آن استفاده کنند.

  تمسخر گزینه بهترین خودروهای جهان از یک خودروساز داخلی!

پایه میز چوبی

قیمت یراق آلات

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی چوبینر می توانید انواع یراق آلات صنعت نجاری را مشاهده کنید. برای اطلاع از قیمت یراق آلات می توانید از طرق زیر با چوبینر تماس بگیرید:

09021235626 – 02166563048 – 02634647972

www.Choobiner.ir

دیدگاهتان را بنویسید