فریاد بنفش آمریکایی ها از اجرای «سلام فرمانده» در تگزاس

نشریه هیوستون کرونیکل با انتشار مطلبی با عنوان «ویدیویی که دانشجویان هیوستون را به چهره تبلیغاتی ایران تبدیل کرد» از اجرای آهنگ تبریک این فرمانده در خاک آمریکا انتقاد کرد.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، بازتاب گسترده اجرای سرود «سلام کومانده» توسط دانش آموزان در ایالت تگزاس آمریکا، روزنامه «هوستون کرونیکل» را بر آن داشت تا مطلبی تند علیه این سرود و تاثیر آن بر جامعه آمریکا

به گزارش تسنیم، این روزنامه آمریکایی «سلام فرمانده» و معرفی آن به زبان انگلیسی در این کشور را «تبلیغ حکومت ایران در خاک آمریکا» خواند که باید متوقف شود. اقدامی که به نظر می رسد با حذف ویدیوی آن مراسم از یوتیوب آغاز شده است.

این نشریه آمریکایی که عنوان تهاجمی «ویدیویی که دانشجویان هیوستون را به چهره تبلیغاتی ایران تبدیل کرد» را برای گزارش خود برگزیده است، عملکرد فرماندهی سلام در آمریکا را دلیلی برای اعلام حمایت از جمهوری اسلامی ایران در آمریکا می داند. ایالات آمریکا و خواستار رویارویی است. از آن عبور کنید.

نویسنده این گزارش همچنین به سراغ برخی از مقامات محلی شهر هیوستون رفته تا نظر آنها را در مورد اجرای این سرود در آمریکا جویا شود، اما اغلب مصاحبه شوندگان با اشاره به مفاهیم موجود در «سلام فرمانده»، آن را اینگونه مطرح کردند. یک کار مذهبی که مسلمانان در سراسر جهان از آن استقبال می کنند.

  اپیدمی تاج تغییرات در سبک اشتغال

دیدگاهتان را بنویسید