فریب کارت تاج را نخورید

تاکید کمیته علمی ایالتی تاج این است که محدودیت های قبلی دوباره اعمال شود، زیرا از امروز رویکرد و رفتار ما باید با رویکردی که تاکنون داشته ایم متفاوت باشد.

به گزارش رجانیوس به نقل از خبرگزاری دانشجو، پیام طبرسی از اعضای کمیته ملی علوم تاج و تخت گفت: اکنون نباید گول کارت سفید کشور را بخوریم. مدیریت تاج و کنترل مرگ و میر و کاهش روزانه بیماران بسیار خوب است، اما وضعیت بسیار شکننده است، زیرا به دلیل قدرت بالای انتقال omicron ممکن است طی 17 تا 30 روز آینده تمامی شهرهای کشور قرمز شوند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم از شدت درگیری با ایمیرون بکاهیم، ​​علاوه بر بازگرداندن محدودیت‌ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، پوشش واکسیناسیون به ویژه در تزریق دوز سوم در کشور باید تقویت شود. “

مسیح دانشوری رئیس بخش عفونی بیمارستان با اشاره به نگرانی خانواده ها از حضور در امتحانات مدارس، گفت: با توجه به شناسایی سویه جدید امیکرون در کشور و قدرت انتقال آن، احتمال تغییر این شرایط وجود دارد.

وی افزود: بسیاری از کشورها با رسیدن به اوج بیماری شروع به واکسیناسیون گروه سنی 5 تا 12 سال کردند اما بحث کمیته علمی تاج ملی این است که واکسیناسیون گروه سنی 7 تا 12 سال در ایران باید واکسینه شود. زودتر شروع کنید و منتظر بمانید: «ما اعلامیه رسمی وزارت بهداشت در این زمینه هستیم.

دکتر طبرسی یادآور شد: واکسن سوم با بسترهای مختلف از جمله پروتئین برای تزریق دوز سوم موجود است و وزارت بهداشت بر اساس توصیه های سازمان جهانی بهداشت، اطلاعات موجود را برای تزریق دوز سوم کرونا ارزیابی می کند. واکسن

  6 صفتی که فرزندان فقط از پدر به ارث می برند

دیدگاهتان را بنویسید