فضل رهبر انقلاب منجر به آزادی 12 زندانی شد

روحلا رستمی، دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو، با به حراج گذاشتن هدیه رهبری آزادی 12 زندانی جرایم مالی را تضمین کرد.

به گزارش رجانیوز، روح الله رستمی از جمله ورزشکارانی است که پیشگام کارهای فرهنگی و اجتماعی بوده و پیش از این نیز مدال های خود را برای کمک به مناطق کم برخوردار به حراج گذاشته است. رستمی در مسابقات وزنه برداری پارالمپیک توکیو موفق شد در دسته 80 کیلوگرم با مهار وزنه 234 کیلوگرمی به مدال طلا دست یابد.

پس از پایان المپیک و پارالمپیک توکیو، مدال آوران این رویدادهای بزرگ با مقام معظم رهبری دیدار کردند و با رهبر انقلاب به گفتگو نشستند. در پایان این دیدار هدایایی از جمله انگشتر توسط معظم له به ورزشکاران اهدا شد.

روحلا رستمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برگزاری مزایده هدیه رهبری برای آزادی زندانیان جرائم مالی اظهار داشت: انگشتر رهبری ارزشمندترین هدیه دوران ورزشی من بود که تصمیم گرفتم آن را به حراج بگذارم. دلیل خوب. این تصمیم را در ماه رمضان گرفتم و این کار با کمک چند خیریه گمنام انجام شد. سایت Itam and Madad در این راه به من کمک کرد و پول لازم را برای کمک به زندانیان جرایم مالی جمع آوری کرد. 12 زندانی با این پول آزاد شدند. این نسخه در روز عید غدیر خم ساخته شده است.

دارنده مدال طلای بازی های پارالمپیک توکیو ادامه داد: با فروش این هدیه ارزشمند تنها بخشی از پول برای جرائم مالی زندانیان تهیه شد و با کمک سازمان زندان توانستم به افرادی که مشکل مالی دارند کمک کنم. در زندان.

  کارت بورس امروز بر اساس ارزش معاملات / رشد 15 هزار واحدی شاخص کل بورس است.

ملی پوش پارا وزنه برداری ایران در خصوص زمان بازگشتش به اردوهای تیم ملی نیز گفت: عفونت در بدنم وجود دارد و باید دوران نقاهت را پشت سر بگذارم. این مدت می تواند 20 تا 25 روز باشد و پس از آن آماده حضور در اردوها هستم.

0062DC~1(2) خبر اولیه

دیدگاهتان را بنویسید