فعالیت های فناوری و نوآوری ارائه می شود

15861 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، علی فنادی نائینی در این نشست با حضور دلیری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و نمایندگانی از وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، صنعت، معدن و تجارت و نفت در بیمه گفت: بیمه همواره حامی فعالیت های اقتصادی بوده و در تلاش است تا با ارائه بیمه نامه های جدید همراه با توسعه و ورود مشاغل جدید به بازارهای اقتصادی، حمایت های خود را گسترش دهد.

وی افزود: پیرو بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حمایت و تقویت شرکت های دانش بنیان، بیمه مرکزی به عنوان متولی صنعت بیمه و در راستای نقش حمایتی خود، تدوین مقررات مرتبط را در اولویت قرار داده است. به ایجاد شرکت های بیمه فناورانه.خود را قرار داده است

بنیاد نائینی همچنین از اقدامات صنعت بیمه برای طراحی پوشش بیمه ای فعالیت های فناورانه و نوآورانه، پوشش ریسک تحقیق و توسعه و ورود شرکت ها به عرصه های جدید و طراحی سازوکارهای بیمه ای جدید برای ریسک های محصولات تجاری سازی دانش بنیان خبر داد.

معاون برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی در این جلسه گزارشی از روند تشکیل مرکز نوآوری در بیمه مرکزی ارائه کرد و گفت: بیمه مرکزی به عنوان تسهیل کننده فرآیند تبدیل ایده ها به محصول سعی در توسعه نوین دارد. ایده های بیمه ای از شرکت های دانش بنیان که قابلیت تبدیل به طرح های جدید بیمه ای و ارائه آنها به شرکت های بیمه را دارند.

شایان ذکر است در این جلسه اعضای حاضر به ارائه نیازهای بیمه ای با توجه به فعالیت اقتصادی خود پرداختند.

  بازسازی مدارس دخترانه در غرب افغانستان

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید