فغانی به دنبال نتیجه گیری غرور آفرین است

گروه ورزشی رجانیوز: علیرضا فغانی به عنوان یکی از داوران فوتبال به حساب می آید که جدا از افتخاراتی که برای خود به دست آورده، به عنوان نماینده کشورمان نیز مطرح بوده و امیدواریم بار دیگر عملکرد قابل تحسینی در جام جهانی داشته باشد.

من گزارش میدم رجانیوز; تیم ملی فوتبال ایران به عنوان نماینده کشورمان در جام جهانی قطر با انگلیس، آمریکا و ولز همگروه است و حتی شانس صعود از گروه دوم را دارد که البته این احتمال زیاد نیست، اما به نظر می رسد. شانس صعود کشورمان 100 درصد بالاتر از تیم ملی خواهد بود و امیدواریم شاهد افتخارآفرینی این داور خوب برای کشورمان و البته تیم داوری او باشیم.

فغانی در سومین حضور خود در جام جهانی حضور دارد، وی از سال 2008 در فهرست داوران بین المللی ایران حضور داشت و پس از حضور در 7 بازی در جام جهانی 2014، در جام جهانی 2018 روسیه نیز عملکرد تحسین برانگیزی داشت. از آنجایی که به قضاوت بازی رده بندی مربوط می شود و اکنون امیدواریم او در قطر نیز کار موفق خود را به نمایش بگذارد.

او در این دور از رقابت ها با کمک او (محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی) به دنبال ثبت سومین حضور متوالی خود در جام جهانی است.

اگر بخواهیم اسامی داوران جام جهانی را بررسی کنیم، اسامی 6 داور از قاره پهناور آسیا (ایران، قطر، استرالیا، امارات، ژاپن و چین)، 6 داور از قاره آفریقا (الجزایر، گامبیا، آفریقای جنوبی، رواندا، زامبیا و سنگال))، 5 داور از منطقه CONCACAF (السالوادور، آمریکا، گواتمالا، هندوراس و مکزیک)، 7 داور از آمریکای جنوبی (برزیل 2 داور، اروگوئه، پرو، آرژانتین 2 داور و ونزوئلا) و یک داور از اقیانوسیه (نیوزیلند) در کنار 11 داور از قاره اروپا (رومانی، فرانسه 2 داور، هلند، لهستان، اسپانیا، انگلیس 2 داور، ایتالیا، آلمان و اسلوونی) در میان اسامی دعوت شده، باید امیدوارم که تیم داوری کشورمان عملکرد فوق العاده ای خواهد داشت

  گروسی: می توان با ایران در مسائل مهم امنیتی پیشرفت کرد

دیدگاهتان را بنویسید