فوری کمک هزینه روزانه از آخرین ساعات عصر امروز قابل دانلود است

8936 خبر اولیه

به گزارش هیئت تحریریه، اطلاعیه شماره 2 ستاد تنظیم بازار منتشر شد.

متن به شرح زیر است:

بسمه تعالی

پیرو بیانات قبلی و سخنان رئیس جمهور در گفتگوی پرشور و مستقیم با مردم، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همراهی یکایک ملت محترم ایران از اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، با توجه به اقدامات انجام شده و اطمینان از تحویل کالا از نیاز اولیه. مردم و بررسی های کارشناسی در خصوص تعدیل و تعدیل قیمت کالاهای مشمول طرح (روغن، مرغ، تخم مرغ و لبنیات) به شرح زیر است:

به پیشنهاد سازمان حمایت مصرف کننده و تولیدکننده و تصویب ستاد تنظیم بازار، سقف قیمت این کالاها تعیین و تعیین شد. استانداران برای تعدیل قیمت کالاها در هر استان و نظارت بر رعایت قیمت ها اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

بار دیگر اعلام می شود یارانه نان و دارو مانند گذشته در اختیار تمامی دهک ها و اقشار جامعه قرار می گیرد و اقلام مذکور تغییر قیمتی ندارند.

با رعایت مفاد بند 1، از آخرین ساعات عصر آن روز، مبلغ دیه پرداختی ماه اول کسر می شود.

کلیه افرادی که به دلایلی واجد شرایط دریافت یارانه این طرح نیستند می توانند درخواست تجدید نظر خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی (https://hemayat.mcls.ir) ثبت کنند. به افرادی که پس از بررسی با درخواست آنها موافقت شده است، یارانه نگهداری آنها از ابتدای طرح به طور کامل محاسبه و پرداخت می شود.

افزایش قیمت سایر کالاها بدون مراجعه به دادگاه ممنوع است و همانطور که در بیانیه شماره یک آمده است، تشکل های جنایی و حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان موظف به نظارت مستمر بر بازار و برخورد با تخلفات احتمالی هستند. هموطنان گرامی خواهشمند است در صورت مشاهده تخلف مراتب را از طریق سامانه های ارتباطی مردمی (شماره 124 و 135) به نهادهای مذکور اطلاع دهند.

  استفاده ابزاری و هنری از کاملیای منتخب بی بی سی

منبع: ایرنا

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید