قائم مقام ایران خودرو؛ مردم هنگام رانندگی قانون شکنی می کنند!

14452 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، کیانوش پورمجیب معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو مهمترین مزیت خودروی دنا پلاس با گیربکس شش سرعته را شتاب خودرو و کاهش پنج درصدی خودرو می داند. مصرف سوخت در سرعت های بالای 120 کیلومتر در ساعت گفت: ارتقاء گیربکس محصولات تاثیر بسزایی دارد و باعث کاهش آلایندگی می شود.

این سخنان در حالی است که در سراسر ایران سرعت بیش از 120 کیلومتر در ساعت تخلف از قوانین رانندگی محسوب می شود و مشمول جریمه می شود.

وی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت کیفیت محصول، نظارت دقیقی در فرآیند طراحی، انطباق و تولید محصول صورت گرفته است.

کیانوش پورمجیب افزود: پس از عرضه محصول راناپلاس مجهز به گیربکس شش سرعته و استقبال مشتریان به ویژه نسل جوان، ارتقای فناوری محصول محبوب داناپلاس و افزایش تعداد دنده ها از پنج به شش دنده در دستور کار قرار گرفته است. در دستور کار قرار است طبق برنامه تا پایان سال 15 هزار دستگاه به بازار عرضه شود. این محصول.

پورمجیب طراحی و داخلی سازی گیربکس شش سرعته را در شرکت دانش پایگاه نیرومهره عنوان کرد و ادامه داد: ارتقا و توسعه این شرکت در کنار تشویق تولیدکنندگان و عرضه کنندگان، بخشی از دستاوردهای این محصول است.

معاون توسعه و تولید گروه صنعتی ایران خودرو افزود: تولید این گیربکس چه در قطعات داخلی و چه در قطعات خارجی و تطبیق آن با موتور توربوشارژ بر اساس دانش بومی که از دانش ایجاد شده به طور کامل داخلی سازی شده است. ، در زمینه های دیگر نیروی محرکه استفاده خواهد شد.

  افزایش 100 درصدی سود سهام

وی از تولید دو موتور EF7NA+ و EF7TC+ در آینده نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: این موتورها در محصولاتی مانند دنا و سورن به همراه گیربکس شش سرعته داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید