قابلیت جدید در اینستاگرام – بررسی های تحریریه رسانه ها

به گزارش تحریریه، اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران اجازه می‌دهد به استوری‌های دوستان خود به روش‌های مختلف، به صورت طراحی و طراحی پاسخ دهند.

همانطور که الساندرو پالوزی، مهندس معکوس معروف توییتر توضیح می دهد، اینستاگرام علاوه بر به اشتراک گذاشتن عکسی از او، در تلاش است تا کاربران را قادر سازد تا با طراحی و طراحی به داستان های دیگران پاسخ دهند. تصویر زیر نحوه نمایش آیکون این ویژگی جدید را نشان می دهد. با این حال، هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی وجود ندارد.

پاسخ خود را به استوری خود در اینستاگرام بکشید!

اینستاگرام

همانطور که در تصویر بالا می بینید، نماد این گزینه جدید در کنار نماد Reply History via Image در کادر پیام قرار دارد. بر اساس آیکون آن، به نظر می رسد زمانی که این ویژگی در دسترس کاربران قرار می گیرد، می توانید متن یا تصویر دیگری از صفحه نمایش را بکشید و در پاسخ به استوری دوستان خود ارسال کنید. علاوه بر این، مانند همیشه، می توانید پاسخ سریع خود را به استوری ها در قالب ایموجی، تصویر یا گیف ارسال کنید.

پالوزی که معمولاً از ویژگی‌های جدید اپلیکیشن‌ها قبل از راه‌اندازی رسمی رونمایی می‌کند، اشاره‌ای نکرد که این ویژگی متعلق به کدام نسخه از ویژگی جدید اینستاگرام است. با این حال، می توانید انتظار داشته باشید که متا آن را برای کاربران اندروید و iOS خود در دسترس قرار دهد.

اخیراً گزارش های زیادی در مورد ویژگی های جدید و در حال توسعه اینستاگرام منتشر شده است. به عنوان مثال، گفته شد که شبکه اجتماعی محبوب، متعلق به متا، در حال آزمایش نمایش های تمام صفحه مانند تیک تاک است. پیش از این، اینستاگرام در حال آزمایش توانایی پیوست کردن پست ها به پروفایل کاربران بود.

  فوری فروش فوق العاده سه محصول ایران خودرو

منبع: دیجیاتو

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید