قابلیت زیرنویس خودکار به اینستاگرام اضافه شد

1495054 242 خبر اولیه

به گزارش رجانیوس به نقل از آی تی ایران، اضافه شدن زیرنویس خودکار ویدیویی که از فروردین گذشته توسط کاربران Tikotak ارائه و مورد استقبال قرار گرفت، اینستاگرام را در دستور کار قرار داد. به گفته اینستاگرام، با استفاده از این قابلیت، ویدئوهای شبکه های اجتماعی به صورت خودکار توسط سازندگان محتوای پیش فرض زیرنویس و فعال می شوند.

در حال حاضر تنها چند زبان منتخب توسط این ویژگی پشتیبانی می‌شوند، اما اینستاگرام امیدوار است که به زودی زبان‌های بیشتری اضافه شود. اجرای این تابع مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود، اما خالی از اشکال نخواهد بود.

اینستاگرام اعلام کرد که با گذشت زمان و با استفاده بیشتر از کاربران از این ویژگی، می‌توان انتظار داشت که عملکرد هوش مصنوعی پشت این ویژگی جدید و البته کاربردی بهبود یابد. با این قابلیت، افراد ناشنوا و کم شنوا نیز می توانند بهتر و راحت تر با این شبکه اجتماعی کار کنند.

همچنین سازندگان محتوا مجبور نیستند به صورت دستی زیرنویس به ویدیوهای خود اضافه کنند. از طرفی اینستاگرام معتقد است که این قابلیت می تواند برای کسانی که ترجیح می دهند ویدیوهایی با صدای بریده شده تماشا کنند مفید باشد.

با این حال، کپشن های ویدیویی خودکار می تواند عادات کاربران را در استفاده از اینستاگرام تغییر دهد. همچنین می تواند بازدید ویدیو را افزایش دهد و به سازندگان محتوا کمک کند تا مخاطبان خود را افزایش دهند.

  امروز از سرگیری مذاکرات برای رفع تحریم ها

دیدگاهتان را بنویسید