قبوض نجومی برق از ابتدای بهمن ماه

8414 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، مصطفی رجبی مشهدی قبوض صادره بعد از بهمن ماه را به طور قطع دارای تعرفه های جدید دانست و گفت: در این طرح مشوق هایی برای مشترکانی که مصرف آنها کمتر از مدل کم مصرف است، در نظر گرفته شده است. در نظر گرفته شود.

وی افزود: مدل کم مصرف افزایش یافته است یعنی. در صورت مصرف زیر 50 درصد مدل منطقه‌ای، 100 کیلووات ساعت در ماه‌های غیرگرم برای مناطق عادی و 150 کیلووات ساعت برای ماه‌های غیرگرم در صورت مصرف زیر این اعداد، مشترك ماهانه در نظر گرفته می‌شود. کمیته حمایت یا سازمان اجتماعی طبق بند اول تبصره هشت قانون بودجه سال 1400 از تعرفه رایگان بهره مند می شوند.

سخنگوی صنعت برق در پاسخ به این سوال که قبض برق کنتورهای تجمیعی چگونه محاسبه می شود، گفت: تعداد این کنتورها بسیار کم است، در برخی روستاها مواردی وجود دارد که اعلام شده است اقلام مورد نیاز را تفکیک کنند، در شهرها نیز اگر وجود داشته باشد. دو خانوار هستند.» از پیشخوان استفاده می کنند، می توانند درخواست خود را برای جداسازی باجه ثبت کنند و این کار در اسرع وقت انجام می شود و از این نظر مشکلی وجود ندارد و مشترکین می توانند شعبه جداگانه دریافت کنند.

رجبی مشهدی با بیان اینکه 75 درصد مشترکان در منطقه زیر الگوی مصرف هستند و تنها 25 درصد که حدود هفت میلیون مشترک را شامل می شود، مشترکان پرمصرف هستند، گفت: البته در مناطق مختلف واریانس ها متفاوت است. کسانی که بیش از سطح مصرف مصرف کنند مشمول این طرح می شوند.

  ارتش اسرائیل در آمادگی کامل رزمی قرار دارد

وی با تاکید بر اینکه قطعا وزارت نیرو در تلاش است تا با ایجاد سیاست های تشویقی این دسته از مشترکان را به سمت کاهش و مدیریت مصرف هدایت کند، افزود: قیمت ها.

سخنگوی صنعت برق گفت: برای مشترکانی که مصرف آنها بالاتر از حد استاندارد است، تعرفه برق افزایشی و تدریجی است و این تعرفه ها متناسب با مصرف آنها افزایش می یابد. علاوه بر این، کسانی که بیشتر مصرف می کنند باید نزدیک به قیمت واقعی یا غیر یارانه ای بپردازند.

منبع: ایسنا

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید