قدردانی نمایندگان مراجع تقلید از سراسر کشور از رهبر انقلاب

ما فرض می کنیم که؛ نه در حرف، بلکه در عمل باید ضمن بررسی و بررسی آسیب شناسی، اقدامات لازم را در رابطه با تذکرات و منویات ائمه مسلمان در دستور کار تشکیلاتی و جمعی قرار دهیم.

به گزارش رجانیوز به نقل از میزان، نمایندگان فقها و ائمه جمعه سراسر کشور در نامه ای از مقام معظم رهبری قدردانی کردند.

بسمه تعالی

حضور پربرکت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای

رهبر فرزانه و فرزانه انقلاب اسلامی

در آرامش باش و خداوند رحمتت کند

با احترام و آرزوی سلامتی و عزت روزافزون در پیشبرد راهبرد مقاومت و مقابله با استکبار جهانی در دو منطقه جنگ سخت و جنگ نرم و در جبهه ای به وسعت جهان اسلام و در عین حال تسلیت ایام آینده در سوگ سید و سالار شهیدان (علیه السلام) که از دست دادن جمعی از هموطنان شریف در حادثه سیل غمگینتر شده اند، استدعا داریم؛ تقدير و قدرداني خادمان خود را در كانون هاي نماز جمعه كشور به خاطر محبت هاي انگيزه اي و عنايت هدايتگري كه در طول توفيق خدمت اين بزرگوار به عمل آمد را بپذيريد.

آنچه را که پس از دو سال وقفه در این دیدار پرثمر، نقطه عطفی در ادامه مسیر دشوار تحول و شکوفایی شبکه جمعه امامت است، در سه بخش می توان دید.

بخش اول، تعابیر عمیق و اوصاف بدیعی بود که از زبان حضرتعالی در بیان فضایل فریضه سیاسی و دینی نماز جمعه، جایگاه رفیع و ابعاد والای این واجب نمادین در ساختار حاکمیتی مقدسه شنیده شد. نظام جمهوری اسلامی ایران و فرصتی ارزشمند برای تلاش مضاعف و عینیت بخشیدن به این تصویر زیبا و دلگرم کننده است.

  160 بیمار عروق کرونر در طول شب جان خود را از دست دادند

قسمت دوم دو نشان افتخار در خصوص رویکرد مردمی ائمه جمعه و خدمات اجتماعی انجام شده در زمان شیوع ویروس کرونا، سیل، زلزله و نمونه های دیگر است که خالصانه و از جان گذشتگی در کانون توجه قرار گرفت و با اشرافیت شبکه امامت ارسال شده در روز جمعه.

بخش سوم، هشدارها، احتیاط ها و انتظارات بود که از حوزه رفتار و رفتار، از طریق مدیریت و رویکرد، تا غنای محتوای خطبه ها را در بر می گرفت و برخی از آنها در سه دهه اخیر همواره مورد تأکید حضرتعالی بوده است. بازدیدها و یادآوری برخی از آنها نشان می دهد که هنوز تا کسب رضایت جناب عالی فاصله داریم و البته این بخش هدف اصلی تشکیل این اجلاس سالانه است تا شبکه گفتمان های ذهن مسلمانان در برابر انظار محک زده شود. معیارهای امامت و ولایت و اصلاح و بهبود آن.

یاد و خاطره بی نظیر این دیدار مهربان را به عنوان سرمایه ای سالم و پایدار در دل و جان خود نگه خواهیم داشت و آن را بدیهی می دانیم. نه در حرف، بلکه در عمل باید ضمن بررسی و بررسی آسیب شناسی، اقدامات لازم را در رابطه با تذکرات و منویات ائمه مسلمان در دستور کار تشکیلاتی و جمعی قرار دهیم.

السلام علیک و علی عبدالله الصالحین

نمایندگان فقها و ائمه جمعه

شرکت کننده در بیست و پنجمین مجلس شورای ملی

دیدگاهتان را بنویسید