قرآن پاسخگوی تمام نیازهای مادی و معنوی انسان است

به گزارش رجانی به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدکمال حسینی بعدازظهر چهارشنبه در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت گفت: ما معتقدیم قرآن شامل همه برنامه های مادی، معنوی و سعادت آفرین دنیوی و اخروی است. “.

وی افزود: اگر به دنبال برنامه ای برای هدایت انسان هستیم باید به قرآن روی بیاوریم چرا که قرآن این توانایی را دارد.

رئیس جامعه مصطفی گلستان افزود: اگر از قرآن بپرسیم که چگونه می تواند انسان ها را هدایت کند به ما پاسخ می دهد زیرا من تمام نیازهای شما را برآورده می کنم و اگر قرآن از مقام مردم سؤال کند پاسخ می دهد. پاسخ دهید که انسان خلیفه خداست.

حسینی ادامه داد: اگر از قرآن در مورد غذای انسان سؤال شود به ما می گوید که باید غذای سالم و حلال بخوریم و اگر از میزان غذا سؤال کنیم به ما می گوید به اندازه نیاز بخوریم.

وی همچنین به سوال آن مرد در مورد لباس قرآن اشاره کرد و افزود: پاسخ قرآن به ما این است که لباس پاکیزه بپوشید اما لباس تقوا برای شما از همه لباس ها بهتر است زیرا شما را دور می کند. از خاک

رئیس جامعه مصطفی گلستان پاسخ قرآن به نوع مرگ انسان را اینگونه تشریح کرد: قرآن می فرماید طوری بمیرید که عاقبت به خیر شوید.

وی ادامه داد: پاسخ قرآن به این سوال مردی که می گوید چگونه باید از معانی قرآن بهره ببریم این است که از پیامبری که قرآن و ائمه اطهار بر او نازل شده است بپرسیم و سپس برویم. به وارثان دانشمندم

  آیا اضافه پرداختی خودروسازان مسترد خواهد شد؟

وی در پایان پس از قرائت بیانیه ای از خدمات آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان از زحمات چندین ساله ایشان در عرصه قرآن تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید