قرارداد ویلموتس، ناجی فوتبال ایران را امضا کرد؟!

مهدی تاج تصمیم گرفت دوباره رئیس فدراسیون فوتبال شود و پرونده قرارداد بلژیکی با ویلموتس که او امضا کرد همچنان باز است.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، مهدی تاج تصمیم دارد برای دومین بار صندلی ریاست فدراسیون فوتبال را اشغال کند در حالی که روزهای سیاه گذشته همچنان جلوی چشمان ما می نشیند. بارزترین آنها قرارداد بدنام با مارک ویلموتس بلژیکی بود که همچنان در فوتبال ایران حضور دارد. دو میلیون یورو برای حضور چند ماهه ویلموتس در تیم ملی به این مربی پرداخت شد و حالا فدراسیون منتظر تصمیم دادگاه عالی ورزش در این باره است. ویلموتس 6 میلیون یورو غرامت خواست و حتی اگر این مبلغ نصف یا کمتر باشد، باز هم باید میلیون ها یورو به این مربی ناکام پرداخت شود، زیرا قرارداد ضعیفی که فدراسیون تاج امضا کرده است.

“مربی مهربان بلژیکی” به نقل از تاج; فوتبال به کشورمان ضربه زده و جالب اینجاست که امضاکننده اصلی این ماجرا حالا می خواهد خود را ناجی فوتبال ایران معرفی کند.

فوتبالی که این روزها در شرایط بسیار سختی به سر می برد، نیاز به یک نفر برای نجاتش دارد، اما آیا این یکی مهدی تاج است؟ تاج چه عملکرد مثبتی داشته است که بتوان از آن امتیاز مثبت داد؟ کدام منافع ملی او را وادار می کند تا دوباره سکان هدایت فوتبال ایران را در دست بگیرد؟ آیا حضور در ساختمان خیابان سئول جنوبی یک منافع ملی یا شخصی است؟

آیا بعد از اتفاقات پیرامون ویلموتس، مشکلات قلبی مهدی تاج بدتر نشده بود؟ آیا او نباید به توصیه پزشکان استراحت کند؟ آیا این مسائل حل شده یا فقط مربوط به زمانی بود که رئیس فدراسیون تحت فشار بود؟

  روسیه یک جنگنده برای حاج قاسم به عراق داده است

در این میان شنیده ها حاکی از آن است که عده ای به هر طریق ممکن به دنبال ریاست فدراسیون به تاج هستند و در آن مسیر چه بهتر از اینکه تنها نامزد انتخابات 17 شهریور باشد. اگر این شایعات صحت داشته باشد باید از وضعیت این فوتبال متاسف باشیم که ناجی آن صدمات میلیاردی به فوتبال ایران وارد کرده است. فقط می توان امیدوار بود که فوتبال کشورمان با دست فرمان فرضی از چاه به چاه نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید