قسمت چهارم سریال حسن فاطی جیران + زمان پخش و لینک دانلود

  • قسمت 4 سریال Jeeran

سریال جیران جدیدترین اثر حسن فاتی است که پس از تاخیرهای فراوان و تاخیرهای متوالی در پخش بالاخره پخش آن آغاز شد. این سریال در ژانر عاشقانه / تاریخی با حضور جمعی از بهترین و مشهورترین بازیگران ایرانی ساخته شده است. به گفته منتقدان، جیران دنباله ای بر دیگر عاشقانه های حسن فاطی یعنی مدار صفر درجه، شب دهم، میوه ممنوعه و شهرزاد است و به همین دلیل انتظار می رود یکی از پرمخاطب ترین سریال های امسال باشد.

%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86 خبر اولیه

قسمت 4 و سایر قسمت های سریال جالب جیران را می توانید از لینک زیر مشاهده یا دانلود کنید:

دانلود قانونی: قسمت چهارم سریال جیران

موضوع سریال جیران چیست؟

زنهار که راه و راه گم شده و حلال و حق در هم آمیخته است. سهم دهقان کابوس است و سهم پادشاه تاج و تخت طاووس. نقشه کریم خان برای پس گرفتن تاج شاهی از ما نادانان کجاست؟ کجاست آن شمشیر کمیاب که از ما خرابکاران انتقام بگیرد؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور می خوابد. هر نامی ننگ است و هر صلحی جنگ. انسان به قبله دنیا پناه می برد. او می خواهد قلعه ها پناهگاه او باشند. هیچ قلعه ای قوی تر از عشق برای مردم وجود ندارد. بگذار همه فریاد بزنند: ای مردم! دیروز نزدیک تجریش شاه تو عاشق شد. در همین ایام در روستای کوهسار تجریش خدیجه دختر محمدعلی نجار عشق شادی آور جوانی به نام سیاوش را در سینه خود پنهان کرد..

چه بازیگرانی در محله حضور دارند؟

امیر جعفری، امیرحسین فتحی، بابک حمیدیان، بهرام رادان، پریناز ایزدیار، رعنا آزادی‌ور، گلاره عباسی، مریلا زارعی، الهام نامی، پاشا جمالی، رویا تیموریان، ستاره پسیانی، سمیرا حسن‌پور، شاداری برقی نشیخ‌ها آزاری‌ه‌آزاری‌تان. کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهمد بیمد حامی عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اصهمند رضا داودوندی

در قسمت های قبلی جیران چه اتفاقی افتاد؟

قسمت اول سریال جیران، داستان ناصرالدین شاه ترور امیرکبیر، نخست وزیر بزرگ و معروف ایران است و داستان آن مدت ها پس از مرگ امیر روایت می شود. در سوی دیگر ماجرا، در روستایی دورافتاده، زندگی آرام و متناقض سیاوش (امیرحسین فاطی) و خدیجه (پریناز ایزدیار) را می بینیم که عاشق یکدیگر هستند.

در قسمت دوم، داستان طبق انتظار پیش می رود. شاه به سلمان از امیال و امیال درونی خود برای عشق به خدیجه یا همسایه اش می گوید و به او دستور می دهد که به دنبال فردی با ویژگی های خود بگردد و خانواده اش را در نزدیکی تجریش و روستای محل زندگی همسایه بیابد.

قسمت سوم با اعلام عمومی نامزدی شاه با همسایگانش آغاز می شود. کاروان بزرگ طبل کوبایی با ساز به خانه خانواده گیران می رود. جیران که در دشت و بیابان در طبیعت بهت زده و به تفریح ​​می پردازد با بازگشت به خانه با صحنه های عجیبی روبرو می شود. همه اهالی ده با شادی وصف ناپذیری از او استقبال کردند و خوشحالند که او همسر پادشاه می شود، زیرا می دانند که در این صورت منافع بسیاری برای مردم ده به همراه خواهد داشت. اما سیاوش هنوز از هیچ یک از این اتفاقات بی خبر است و ده روز است که از مادرش مراقبت می کند و یکی از همان شب ها درگذشت و حالا سیاوش در غم و اندوه مادرش است. حال باید دید در قسمت چهارم جیران چه اتفاقی خواهد افتاد. شما را به قسمت 4 سری بعدی دعوت می کنیم. امیدواریم از این سریال دیدنی نهایت لذت را ببرید.

  3 اظهارات وحشتناک از زبان وزیر صمت درباره آینده بازار خودرو

  • قسمت 3، فصل 4 سریال جوکر

سریال جوکر که پخش آن از ششم آذرماه به کارگردانی احسان علیحانی و کارگردانی سیامک انصاری آغاز شد در حال حاضر موفق ترین سریال پخش شده است که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد. در این برنامه تعدادی از چهره های مشهور هنری، ورزشی و اجتماعی در یک اتاق دربسته به رقابت می پردازند تا به یکدیگر بخندند اما چالش اصلی این است که به خودشان نخندند. رئالیتی شو «جوکر» در فضایی متفاوت و کمدی ساخته می شود. این برنامه بر اساس نمونه های موفق خارجی است. کارگردانی این سریال بر عهده احسان الهیانی و حامد میرفتاحی است.

%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%B1 خبر اولیه

قسمت 3 فصل 4 سریال جوکر را می توانید از لینک زیر دانلود و تماشا کنید:

لینک دانلود قانونی: قسمت سوم فصل چهارم جوکر

قوانین و موضوع جوکر چیست؟

مسابقه جوکر یک مجری و یک مجری یا مجری دارد. در هر فصل، این 8 هنرمند 6 ساعت فرصت دارند تا در خانه ای مجهز با برنامه های متنوع به یکدیگر بخندند و بدون خندیدن به تنهایی آنها را از بازی خارج کنند. ضمناً هر شرکت کننده ای که بخندد برای بار اول کارت زرد دریافت می کند و برای بار دوم با کارت قرمز جریمه می شود و از اتاق بیرون رانده می شود. هر شرکت کننده همچنین دارای یک گزینه زمان محدود ویژه است که می تواند هر زمان که بخواهد از آن استفاده کند. با این فرصت، دیگران باید توجه کامل به او داشته باشند و اجازه انجام کار دیگری را ندارند و در این مدت فرد اجرای خاصی را برای خنداندن دیگران انجام می دهد.

در اولین فصل این دیدار امیر کاظمی، امیرمهدی ژوله، امین حیایی، بیژن بنفسخه، رضا نیککا، سام درخشانی، سهیل مستبیان، هومن حاجی عبدالهی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت هومن حاجی عبدالهی و سهیل مستایتا با هم به میدان رفتند.

فصل دوم نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت تا جایی که بسیاری ادعا می کنند حتی از فصل اول موفق تر بوده است. در فصل دوم وحید آقاپور، ایمان صفا، هومن برگ نورد، شهرام گائدی، سپند امیرسلیمانی، بهنام تشکر، عباس جمشیدی و آرش نوذری به مصاف هم رفتند و در نهایت هومن برگ نورد شهرام گائدی برنده بازی شد.

فصل سوم با حضور امیر گافارمنش، حمید لولایی، رضا شفیعی جم، سروش جمشیدی، سیاوش چراغی پور، میرطاهر مظلومی، علی استادی، بابک نهرین برگزار شد.

مهمانان فصل چهارم جوکر عبارتند از: پوریا پورسره، مهران رجبی، یوسف تیموری، یوسف صیادی، سیاوش مفیدی، شهاب عباسی، بهزاد محمدی، علی صالحی.

  • بخش 19 سریال زن
  آیا دادگاه ها به نظم دریای اژه علاقه ای ندارند؟ سرکوب خودروسازان خصوصی ادامه دارد

خاتون سریالی تاریخی، عاشقانه است که در زمینه وقایع برکناری رضاشاه و به ویژه شهریور 1310 روایت می‌شود. خاتون با بازی نگار جواخریان، داستان زنی از این دیار را روایت می‌کند که روزی برای جان خود جنگیده است. شما هستید اکیدا توصیه می کنیم این سریال بسیار خوش ساخت که حرفی برای گفتن دارد را از دست ندهید و دنبال کنید.

نیمه اول فصل خاتون مهرماه با پخش قسمت هشتم به پایان رسید. اگرچه استقبال از این اثر به شدت بالا بود، اما طرفداران حدود 3 ماه برای پخش نیم فصل دوم منتظر ماندند تا سرانجام قسمت نهم در ژانویه شروع به پخش کرد.

%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%B2 خبر اولیه

قسمت 19 و سایر قسمت های سریال پرطرفدار خاتون را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

دانلود قانونی: قسمت 19 سریال خاتون

داستان خاتون درباره چیست؟

داستان سریال «خاتون» از سال 1320 آغاز می شود و داستان حول محور شخصیتی به نام «خاتون» با بازی نگار جواخریان می گذرد. همسر قهرمان داستان، شیرزاد ملک، با بازی اشکان خطیبی، یک شخصیت نظامی است و هاتون از عملکرد ارتش در برابر اشغالگری متفقین ایران در جنگ جهانی دوم ناراحت است. در طول سریال اتفاقاتی می افتد و وضعیت خانواده اصلی داستان در این مدت تغییر می کند. مهران مدیری نقش «جهانگیر روزبه» عموی «خاتون» را بازی می کند. این شخصیت که یک تاجر ثروتمند است و در هتل زندگی می کند یکی از شخصیت های مثبت سریال است و شخصیتی طنز و اجتماعی دارد. جهانگیر روزبه که نقش «دایی جان انگلیس» شخصیت «کاتون» را نشان می‌دهد، با انگلیسی‌ها و روس‌ها ارتباط دارد، اما جاسوس نیست و اتفاقاً تا حدودی وطن‌پرست به حساب می‌آید. مهران مدیری تا به حال در سریال های تاریخی بازی نکرده است و حضور در «خاتون» تجربه جدیدی در کارنامه کاری اوست. علاوه بر این نقشی که این کارگردان در سریال ایفا کرده است، ویژگی های متفاوتی با دیگر نقش هایی که تاکنون بازی کرده است دارد.

بازیگران زن چه کسانی هستند؟

اشکان خطیبی در نقش شیرزاد ملک، بابک کریمی، بهناز جعفری در نقش رعنا، بیژن امکانیان، پیمان بازگی، رویا نونهالی، ستاره اسکندری، ستاره پسیانی در نقش پروین، سروش صحت، شبنم مجالدریم در نقش قندم مقالدمی در نقش «آقای جواخری»، «نگار» کتون، هادی تسلیمی، مهران مدیری در نقش «جهانگیر روزبه»، میرسعید مولویان در نقش «رضا فخار»، بهبودی در نقش «دکتر بوکوفسکی»، فاروح نعمتی در نقش «سرتیپ آریا»، شهروک فروتنیان در نقش «فریدون خان»، محمدرضا. شریفی نیا، بانیپال شومون، پانتک پناهی ها، مهدی گوربانی، آیدا ماهیانی، مختاب ساروتی، صالح میرزاآگی، داریوش موفق، مجید نوروزی، نقش علی را ایفا کردند.

در قسمت های قبلی خاتون چه گذشت؟

در قسمت های قبلی شاهد بودیم که پدر این بانو که از چنگال زندان های انگلیس رها شده است متوجه تغییر وضعیت این خانم شده است. و خانم مجبور می شود همه چیز را به پدرش بگوید. از مرگ پسرش تا ماجرای طلاق شیرزاد تا بارداری یا بهتر بگوییم تجاوز به شیرزاد و زندان های شوروی و آشنایی با رضا فخار و … حامی دخترش نیز در این رفتار و واکنش نشان می دهد که او مطمئن است. که هر کاری برای کمک به خاتون و رضا انجام می دهد. هاتون و رضا و دیگر هم تیمی هایشان از گروه رابین هود، در شب عروسی عمو روزباخ با هلنا، لهستان، عملیات شبانه ای را در انبار غلات برای بازگرداندن دولت، دولت و ارتش به راه می اندازند که عمدتا توسط انگلیسی ها دنبال می شود. نوک ها را تکان دهید. ظاهراً همه چیز خوب پیش می رود، افراد انبار دستگیر شده اند و غله را بار می کنند تا بین نیازمندان و گرسنگان تقسیم کنند. اما در آخرین لحظات مشخص می شود که …

  انقلاب بزرگ گروه خودروسازی سایپا!

  • قسمت اول ساخت ایران 3

ساخت ایران یکی از پرمخاطب ترین و شاخص ترین سریال هایی است که به قدری محبوبیت دارد که سری دوم و حتی سوم آن ساخته خواهد شد. ساخت ایران 3 به تهیه کنندگی امیر پروین حسینی و کارگردانی بچمن گودرزی. از این به بعد به شما قول می دهیم که قطعا با سریالی بسیار جذاب و دیدنی مواجه خواهید شد.

%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%B3 خبر اولیه

قسمت 1 سریال طنز و طنز ایرانی را می توانید از لینک زیر مشاهده یا دانلود کنید:

رابطه حقوقی: دانلود فصل سوم سریال ساخت ایران

داستان سریال ساخت ایران 3 چیست؟

غلام غواصی در جنوب ایران است. یک روز بهین وقتی بدهی سنگینی دارد از او کمک می خواهد. گلم که به بهین علاقه مند است تصمیم می گیرد به او کمک کند. اما حل مشکل “بهینه” برای برده منجر به مشکلات زیادی می شود.

بازیگران ساخت ایران چه کسانی هستند؟

آناهیتا درگاهی، امین حیایی، عایشه گل، مجید صالحی، هومن برق نورد، بهرنگ علوی، الهام کردا، مینا وحید، نادر سلیمانی، سپند امیرسلیمانی، امیر نوری، سعید امیرسلیمانی، گلمرضا نیکخواه مههو.

قسمت اول فصل سوم ساخت ایران کی پخش میشه؟

سری سوم ساخت ایران 3 از مرداد 1400 در ترکیه شروع شد! پس از چندین جلسه فیلمبرداری در ترکیه، گروه در حالی کار خود را به پایان رساند که تمامی عوامل قبل از شروع کار واکسن را دریافت کرده بودند و پس از بازگشت از ترکیه، فیلمبرداری را در کیش و تهران از سر گرفتند. پس از آخرین روزهای تنظیم و اخذ مجوزهای لازم به تدریج آماده پخش می شود. احتمالا در هفته آخر همین ماه یا نهایتا در اوایل فروردین 1401 شاهد پخش این سریال جذاب و پرمخاطب باشیم. پس فراموش نکنید که برای اطلاع از آخرین اخبار و تاریخ دقیق پخش به سایت کول دانلود (تلگرام یا اینستاگرام) بپیوندید.

  • فصل 6 “Better Call Sol” در راه است

فصل ششم سریال Butter Cal Saul به کارگردانی وینس گیلیگان به زودی پخش خواهد شد. طرفداران این سریال جذاب مدت ها منتظر فصل ششم آن بودند و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

باب آدنکرک، جیانکارلو اسپوزیتو، جاناتان بنکس و ریا سیگورن در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. ضمناً در خلاصه تاریخچه این سریال آماده است که: بهتر است ساول اسپین را سریال بدی بنامیم.

%D8%AC%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%B4 خبر اولیه

برای دانلود این سریال روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود فصل ششم بهتر است با ساول تماس بگیرید

منبع: کول دانلود

دیدگاهتان را بنویسید