قطعی اینترنت در سراسر کشور در ایام امتحانات ممنوع شد

روابط عمومی وزارت ارتباطات ضمن تکذیب ادعای قطعی اینترنت در روزهای کنکور سراسری تاکید کرد: تاکنون در این زمینه هیچ مصوبه و ابلاغی صورت نگرفته است.

من گزارش میدم رجانیوزوزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور اطلاعیه ای در خصوص موضوع مطرح شده از سوی یکی از کارکنان مبنی بر قطعی اینترنت در روز کنکور اعلام کرد: مشخص است که سرویس اینترنت یکی از ضروریات روزانه است. زندگی مردم و وزارت ارتباطات ماموریت ایجاد. مسئولیت ارتباطات پایدار و باکیفیت را بر عهده دارد و همواره سعی در حمایت و حمایت از حقوق مردم برای دسترسی سریع، ایمن و ارزان دارد. بنابراین، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به جز موارد خاصی که در مراجع قانونی تصمیم گیری می شود، ثبات و کیفیت ارتباطات مردم را فدای مطالبات غیرمنطقی نمی کند.

متأسفانه هر از چند گاهی برخی از مسئولان غیرمسئول اظهاراتی می کنند که خارج از حیطه وظایف و اختیارات آنهاست.

پیش از این شایعاتی مبنی بر قطع شدن اینترنت در روز سوم دسامبر وجود داشت که اکنون بی‌اساس است. همچنین انتشار این گونه ادعاهای غیرمسئولانه و خارج از حیطه اختیارات و مأموریت های سازمان های مختلف، ضربه ای به امنیت روحی و روانی مردم و کاربران تلقی می شود.

برقراری ارتباط بین مردم آنقدر مهم است که حتی در اغتشاشات چند ماه اخیر که شرایط کشور بسیار متشنج بود، اینترنت در کل کشور قطع نشد!

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر قطعی اینترنت به دلیل برگزاری کنکور سراسری را تکذیب می کند و تاکنون هیچ تاییدیه یا اطلاع رسانی در این زمینه صورت نگرفته است.

  اقساط وام نهضت ملی مسکن کمتر از هزینه جزییات اجاره مسکن است

دیدگاهتان را بنویسید