قلدرها دلسوز ما نیستند/ قول آیت الله رئیسی برای برخورد با ما قوت قلب ما را گرفت

گروه اجتماعی رجانیوز: امجد امینی پدر مهسا امینی در تشریح ماجرای فوت پسرش گفت: تا جایی که اطلاع دارم دخترم در مقابل مترو شهید حقانی دستگیر شد و به محض پیاده شدن از مترو او را از آنجا بردند. ، او را گرفتند و سوار شدند. سپس مهسا و پسرم از مسئولان التماس کردند و گفتند ما بچه های شهرستان هستیم و آدرس را نمی دانیم و پسرم اصرار کرد که خواهرم را نبرند اما جوابی نگرفتند.

امینی ادامه داد: هفته گذشته شمال بودیم و از آنجا به تهران رفتیم که اینگونه از ما استقبال کردند. کت دخترم مشکلی نداشت و با حجاب بود».

پدر مرحومه مهسا امینی در پاسخ به اینکه چگونه از وضعیت پزشکی وی و آنچه از سوی بیمارستان و پزشکی قانونی به او گفته شده است، گفت: وقتی پسرم با من تماس گرفت، در هشتگرد بودم و بلافاصله به بیمارستان رفتم. دکترش را پیدا کردم و به گفته پزشک و پرستار مهسا دچار مرگ مغزی و ایست قلبی شده بود. به ما گفتند که برخی از اعضای بدن او هنوز زنده است. ما امیدوار بودیم که بازگردد، اما نتیجه ای نگرفتیم. حتی به من گفتند که مهسا برای نجات کلیه هایش باید دیالیز شود، گفتم برای نجات جان دخترم هر کاری می توانی انجام دهی و امضا کردم. این ادعا که من به مهسا اجازه فعالیت ندادم دروغ و صحت نداشت چون من تمام مدارک را امضا کردم. اما فایده ای نداشت و دخترم رفت.”

پدر مرحومه مهسا امینی در درخواست خود از مسئولان گفت: من و خانواده ام تنها انتظار داریم عاملان و افرادی که باعث مرگ دخترم مهسا شدند در انظار عمومی مورد سوال قرار گیرند و به سزای اعمالشان برسند. تا سر حد خون، دخترم را پایمال نکن.»

  فردا؛ آغاز رسمی سال تحصیلی دانشگاه ها

امینی با اشاره به تماس مسئولان کشوری گفت: مسئولان کشور به ما قول پیگیری و بررسی علت فوت دخترم را دادند، این در حالی است که آیت الله رئیسی در گفت و گوی تلفنی خود با اینجانب گفت: موضوع به طور جدی بررسی می شود ما قدرت و امید بود”.

وی تاکید کرد: کسانی که به دنبال سوء استفاده از موضوع مرگ مهسا هستند، نه به ما ربطی دارند و نه ما با آنها. آنها طرفدار ما نیستند. آنچه من در مصاحبه ها گفته ام درست است. درخواست این است که علت مرگ دخترم بررسی شود.» و برخورد با بانیان این حادثه تنها خواسته ماست.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید