قیمت روز 4 میلیون و 500 هزار تومان دختر علی دایی در انگلیس!

16147 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، علی علیزاده، روزنامه نگار مستقل و مدیر مسئول تلویزیون اینترنتی جدال به صراحت اعلام کرده است که «دنیس دایی» دختر علی دایی سالانه 40 هزار پوند شهریه در پانسیون در سال 2018 پرداخت می کند. انگلستان.

40 هزار پوند یعنی یک میلیارد و 640 میلیون تومان و نشان می دهد که روزانه 4 میلیون و 500 هزار تومان برای تحصیل دختر بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران هزینه می شود که تفاوت چندانی با حداقل حقوق ماهیانه ندارد. یک کارگر ایرانی

بر اساس مصوبه 1401 شورای عالی کار، حداقل دستمزد کارگران در سال جاری با افزایش 57.4 درصدی به شش میلیون و 433 هزار تومان برای خانوار 3.3 نفره رسید.

هزینه تحصیل دختر علی دایی در یک مدرسه شبانه روزی در انگلیس ماهانه 135 میلیون تومان است که معادل حقوق 21 خانواده یا 69 نفر است.

بررسی مضمون سخنان علی دایی دختر دنیز دایی و جملات ساده او با دایره لغات محدود نشان می دهد که این آموزشگاه انگلیسی فقط آموزش های زیادی می بیند و آموزش های نه چندان باکیفیتی دارد و دانش آموزان آن از کیفیت خاصی برخوردار نیستند. .

این مبلغ تنها هزینه تحصیل در کالج انگلیسی است و شامل هزینه های روزانه دختر علی دایی نمی شود که اطلاعات خاصی از سوی علی علیزاده منتشر نشده است.

پایان/

  بحران اقتصادی در راه است، 2023 بدتر از این است

دیدگاهتان را بنویسید