قیمت لوازم خانگی را جدی بگیرید

8791 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، علی جدی نماینده مجلس شورای اسلامی به لزوم توجه تولیدکنندگان لوازم خانگی به قیمت و کیفیت محصولات اشاره کرد و گفت: باشد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید با نظارت بر قیمت ها از افزایش قیمت لوازم خانگی جلوگیری کند و از سوی دیگر با ایجاد رقابت بین کالاهای تولیدی، کیفیت کالاهای تولیدی را ارتقا دهد. اشخاص حقیقی. تولیدکنندگان بخش

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی نیاز به کاهش قیمت و ارتقای کیفیت دارند، افزود: در حال حاضر حداقل 50 تولیدکننده لوازم خانگی در کشور وجود دارد که می توان آن را یک مزیت تلقی کرد زیرا در صورت ایجاد فضای رقابتی در بازار، سرنوشت صنعت خودرو رقم می خورد. صنعت لوازم خانگی تکرار نمی شود.

نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت باید تولیدکنندگان را ملزم به تولید محصولات باکیفیت و قیمت مناسب کند، ادامه داد: اگر تولیدکنندگان از این موضوع آگاه نباشند در باتلاق فرو خواهند رفت. دریافت از این امکان وجود ندارد مانند آنچه در صنعت خودرو اتفاق افتاد و انحصار به ضرر صنعت تمام شود.

جدی با بیان اینکه اگر تولیدکنندگان به دنبال سوء استفاده از ممنوعیت واردات لوازم خانگی باشند، به این موضوع وارد خواهیم شد، گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس نظارت بر صنعت و بازار لوازم خانگی برای جلوگیری از تخلف در این حوزه دارد.

منبع: خانه ملت

پایان /

  آیا می دانستید که نمای ساختمان شما می تواند از نماهای معلق، شیشه سکوریت، شیشه لمینت و ... باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید