قیمت نان و گندم تغییر نمی کند

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، راهکارهای پیشنهادی وزارت اقتصاد برای جلوگیری از قاچاق گندم و بهینه سازی مصرف نان در کشور مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن قیمت نان و گندم تغییر نمی کند.

به گزارش رجانیوس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه ستاد اقتصادی دولت به ریاست آیت الله سیدابراهیم رئیسی، پیشنهاد وزارت اقتصاد و دارایی برای جلوگیری از قاچاق گندم به کشورهای همسایه و لزوم بهینه سازی مصرف نان بر قیمت آن مطرح شد. گندم و نان چیزی را برای مصرف کننده تغییر نمی دهد.

بر اساس تصمیم ستاد مقرر شد با توجه به تلاش دولت برای کنترل قیمت نان و جلوگیری از گرانی آن، ابعاد مختلف این طرح توسط دستگاه های مسئول بررسی و نتیجه در جلسات آتی ستاد ارائه شود. .

در این جلسه موضوع خروج ارز از کشور نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد دستگاه های متولی سیاست های پیشگیرانه لازم را در این زمینه تدوین و ارائه کنند.

سومین دستور جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی، ارائه گزارشی از وضعیت قیمت کالاها به ویژه مواد غذایی و آشامیدنی به دبیرخانه بود. دستگاه های اجرایی مسئول نیز موظف شدند برای جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت مواد غذایی تمام تلاش خود را انجام دهند.

  ویدیو برای آیفون و انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید