لزوم انجام آزمایشات تاج در مرزهای کشور

رئیس جمهور گفت: لازم است استان های مرزی تردد مردم از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی را با دقت و جدیت کنترل کنند و از همه این افراد تاج آزمایش کنند.

به گزارش رجانی، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی امروز (شنبه 10 دی ماه) در جلسه ستاد ملی مبارزه با تاج و تخت با اشاره به اهمیت توجه به واکسیناسیون مهاجران افغانستانی و سایر کشورهای حاضر در هر کشوری، گفت: راه.برای جلوگیری از گسترش تاج، لازم است همه افراد به خصوص مهاجران را واکسینه کنید.

وی با تاکید بر اینکه تست تاج از تمامی افرادی که وارد کشور می شوند انجام شود، گفت: لازم است استان های مرزی تردد افراد از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی را با دقت و جدیت کنترل کنند و تست تاج نیز انجام شود. این آزمایش‌ها که گاه کاذب هستند، نباید کافی باشد، زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه عملاً زحمات همه کادر پزشکی و دست اندرکاران مبارزه با بیماری‌های عروق کرونر قلب را از بین می‌برد.

رئیسی با تاکید بر لزوم اجرای کامل قانون نسخه الکترونیکی گفت: تا زمان تکمیل زیرساخت ها، برخی از شهرستان ها با تشخیص وزارت بهداشت و برای جلوگیری از تراکم، مجوزهای لازم را برای موارد ضروری و استثنایی صادر کرده اند. و خطر شیوع بیماری.

رئیس جمهور همچنین بر لزوم واکسیناسیون عمومی به ویژه تزریق دوز سوم تاکید کرد و گفت: بی شک واکسیناسیون عمومی می تواند مصونیت در برابر ویروس کرونا داشته باشد و باید با قوت ادامه یابد. همچنین طرح شهید سلیمانی برای پیش‌بینی و پیشگیری از بیماری‌های عروق کرونر قلب برکات زیادی داشته و نیاز به تداوم دارد.

  بیش از 42000 بازی قمار آنلاین را در ماه اکتبر شناسایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید