ماجرای 17 مراجعه مهسا امینی به متخصص مغز و اعصاب

گروه سیاسی رجانیوز: پرونده مرحوم مهسا امینی هفته گذشته در جلسه کمیسیون امور داخله و شوراهای مجلس مطرح شد و طی آن سابقه 17 مراجعه وی به متخصص مغز و اعصاب مشاهده و تایید شد.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، یکی از اعضای کمیته بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: هفته گذشته پرونده مرحوم مهسا امینی در جلسه کمیته امور داخلی و شوراها مطرح شد و در این مدت وی مورد بررسی قرار گرفت. ضبط 17 بازدید از یک متخصص مغز و اعصاب را مشاهده و تایید کرد.

فاطمه محمدبیگی در نشست مردمی شهرستان البرز با اشاره به سخنان رئیس جمهور درباره حقوق بشر در نیویورک و پاسخ به آن در خصوص موضوع مهسا امینی، با محکومیت حوادث اخیر، گفت: رئیس جمهور گفته بود که تو خودت اگر راست می گویی 80 زن پلیس را کشته ای. مسئول این مسائل باش چون ما دادگاه داریم.

وی افزود: قوه قضاییه، کمیته 90 مجلس و همچنین کمیسیون های حقیقت یاب و بی طرف به خوبی از مسائل حقوقی پیش آمده مطلع هستند. هفته گذشته کمیسیون داخلی و شوراها از سوی رئیس مجلس موظف شدند تا پرونده مهسا امینی را پیگیری کنند و همه گزارش های پزشکی را شنیده ایم. هیچ نشانه ای مبنی بر مورد تعرض و آزار این خانم وجود نداشت و سابقه 17 مراجعه وی به متخصص مغز و اعصاب وجود داشت که در دفترچه بیمه و سامانه الکترونیک سلامت درج شده بود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در شورای اسلامی، ادامه داد: پرونده کودکی مهسا امینی از بیمارستان مربوطه گرفته و به مجلس آورده شد و حاضران و سرنشینان خودرو شهادت دادند که اتفاقی نیفتاده است. این خانم پلیس در این بین ما گزارش را منتشر کردیم و با روزنامه ها مصاحبه کردیم اما آنها به بی شرمانه ترین شکل از دختری که خانواده اش غمگین بود سوء استفاده کردند و اتفاقات از پیش تعیین شده برنامه آنها را اجرا کرد و باعث غم و اندوه جوانان دیگر شد.

  ترکیب تیم مذاکره کننده ایران در وین نشان از جدیت تهران دارد

محمد بیگی افزود: ما به نمایندگی از زنان اعلام می کنیم که طرفدار حجاب، ارزش های اسلامی، پرچم مقدس جمهوری اسلامی، لبیک یا حسین و چادر و عفاف هستیم و کاری به هیچ کس، گروه و حزب نداریم. یا حرکت و لحظه ارزشی قرآن و حجاب که بارها در قرآن بر حجاب تاکید شده است، ما مدارا نمی کنیم.

وی 34 دستگاه را از نظر قانونی متولی عفاف و حجاب دانست و خاطرنشان کرد: نتیجه کم کاری و کم کاری دستگاه ها باعث شده است که نیروی انتظامی بر آن بیفتد و این دستگاه در برخورد با مفاسد با مشکل مواجه شود. آیا برای مؤسسات آموزشی مانند آموزش و پرورش و علوم و ارشاد و غیره جایز نیست؟

این نماینده مجلس اذعان داشت: آیا باید با بهره گیری از هنر انقلاب، ابزارهای بدیع و طرح های نوین در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف گام برداشت؟ قوه قضائیه علاوه بر رسیدگی به مشکلات حقوقی اخیر در برخورد با اغتشاشات، موظف به جبران خسارات، زیان های تجاری و خسارات وارده به اموال عمومی و جان و مال و ناموس مردم است.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در شورای اسلامی افزود: دشمن نمی میرد چرا که شاهد پیشرفت ها و موفقیت های ملت ایران بوده است. امروزه جوانان با ایجاد شرکت های دانش بنیان و اقتصاد دانش بنیان جدید به سمت لبه دانش حرکت می کنند. با پیوستن به پیمان شانگهای در حال تغییر تراز اقتصادی جهانی و کاهش ارزش دلار هستیم. توافقات دوجانبه، سه جانبه و چندجانبه با همسایگان به لطف دیپلماسی قوی خارجی و داخلی دولت سیزدهم به جایی رسید که توانست بهترین توافقات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را در منطقه ایجاد کند که مورد پسند دشمنان نیست. .

  عوامل موثر در قیمت پنجره یو پی وی سی دو جداره

دیدگاهتان را بنویسید