ما از داخلی سازی نفتکش ها حمایت می کنیم

13234 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی در حاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اظهار داشت: شرکت ملی نفت ایران یکی از سه ناوگان است. بهترین در جهان است.

وی افزود: تلاش ها برای یافتن این نفتکش از بهترین های اخیر بوده است.

عبدالملکی گفت: از شرکت ملی نفتکش ایران با استفاده از ظرفیت بانک های زیرمجموعه برای مکان یابی نفتکش حمایت می کنیم و بخشی از سود شرکت ملی نفتکش در فرآیند داخلی سازی توزیع می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرایط سخت کارگران نفت و نیرو اشاره کرد و گفت: موضوع کارگران در شرایط سخت در شورای عالی کار در حال بررسی است و این در حالی است که وزرا در وزارتخانه های خود به کارگران رسیدگی می کنند.

وی افزود: بخش عمده ای از جامعه ما را کارگرانی تشکیل می دهند که از قشر کارگر و کارفرما از نظر تعیین دستمزد و وضعیت آن ها در شورای عالی کار حضور می یابند و توافقات نیز از منظر سه جانبه صورت می گیرد که دولت نیز این توافق را انجام می دهد. پشتیبانی می کند.”

عبدالملکی با بیان اینکه در دولت سیزدهم مردم در حوزه اقتصادی تمرکز بر تغییر الگوی حکمرانی از منظر جهادی و ایجاد مدیران انقلابی و متخصص است، گفت: 520 انتصاب در وزارت تعاون انجام شد. کار و رفاه اجتماعی 220 نفر.

وی ادامه داد: این تغییر رویکرد نتایج خوبی به همراه داشته و منجر به ثبت رکورد در تولید و سودآوری شرکت ها از پنج صندوق وزارت ملت شده است.

  شهرهای جایگزین در 8 استان پرترافیک معرفی شده است

عبدالملکی گفت: یکی از خوبی های شرکت های مرتبط با وزارت تعاون، گرایش به رویکرد دانش بنیان و تولید بومی است. با شرکت های دانش بنیان وارد مذاکره شدند.

عبدالملکی گفت: در پایان سال جاری گزارشی از فعالیت ها و عملکرد شرکت های دانش بنیان به این وزارتخانه به رهبر معظم انقلاب ارائه خواهیم کرد و امیدواریم رضایت ایشان را جلب کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از غرفه های شرکت های اقتصادی این وزارتخانه از جمله شرکت ملی نفتکش ایران، نفت پاسارگاد، ایرانول و هلدینگ نفت و گاز تاپیکو بازدید کرد. سازمان و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ابراهیم بسیان شستا از غرفه بازدید و با کارکنان این غرفه گفتگو کردند.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید