ما و شهدای حرم – نقد سرمقاله رسانه ها

11167 خبر اولیه

سلام جویندگان حقیقت

1 شهیدان حجه اسلام اصلانی و دارایی در آن زمان مورد مظلومیت حرجیان قرار گرفتند و با تحریک و راهنمایی شیاطین معروف خدا را ملاقات کردند.

2. رسانه ها و سلبریتی ها شروع به تهمت زدن، دروغگویی، فصاحت و تاکتیک های همیشگی خود کردند.

3. جنبش اصلاحات و حامیان رسانه ای آن که تا دیروز از اعزام نیرو برای کمک به مردم افغانستان صحبت می کردند، اکنون یا ذهن خود را به موضع گیری در برابر افغان ها فرا می خوانند و یا در مقابل این تبلیغات رسانه ای سکوت کرده اند.

4. عده ای همراه با جریان اصلاحات این موضوع را در روز بازی فوتبال با لبنان به موضوع زنان مرتبط کردند و نماینده رهبری در خراسان رضوی را به سخره گرفتند.

5. عده ای در فضای مجازی ناجوانمردانه و گستاخانه تهمت های قبلی خود را به معظم له تکرار می کنند و در این فضای اشغال شده توسط دشمن فیلم تیکه دار را با توهین های شرم آور منتشر می کنند.

6. همین جریان به شدت با طرح دفاعی مخالفت می کند و هر حرکتی برای کنترل فضای مبتذل که این همه فجایع را به بار آورده به شدت نقد و تخریب می کند.

7. با پستی و فساد کلیپ های میری حالا پخش می کنند که لباس تایید وهابیت پوشیده و عبداللطیف مرادی قاتل و وهابی را بی گناه می کنند.

نتیجه: آیا هر کدام از ما به وظیفه خود در قبال این شهدا و دستور رهبری مبنی بر جهاد تبیین تا جایی که بتوانیم حقایق را روشن و تبیین کنیم و به مخاطبان خصوصاً جوانان به ویژه دانش آموزان در کلاس های خود آگاه کنیم، عمل کنیم. ? ؟! آیا در زیر بمباران تبلیغاتی رسانه ها و فضای مجازی حقایق روشن رهبری را با جوانان در میان می گذاریم؟! اگر پاسخ مثبت است، شما را برکت خواهم داد. انشاءالله شهدا زندگی کنیم و شهیدانه از دنیا هجرت کنیم. و اگر خدای ناکرده …….. شناخته شود

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

و من به شما پیام خواهم داد.

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید