مجازات ها و عبرت های سختی در انتظار عاملان قتل های ایذه و اصفهان است

15465 خبر اولیه

به گزارش تحریریه، پس از وقوع حوادث تروریستی در شهرستان ایذه در استان خوزستان و همچنین اصفهان که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شد، حجت الاسلام والمسلمین محسنی ادجه ای وی ضمن تسلیت به خانواده شهدای این حوادث تروریستی، به روسای کل دادگستری خوزستان و اصفهان، اکیدا دستور داد تا با همکاری دستگاه های امنیتی و انتظامی، عوامل عامل و عوامل موثر بر این حوادث را شناسایی کنند. این حادثه تکان دهنده و تشکیل پرونده در اسرع وقت به دادگاه و مجازات مجرمان با مجازات های سنگین.

رئیس قوه قضائیه همچنین در پیام های جداگانه ای شهادت جانسوز و تاسف بار تعدادی از هموطنان در ایذه و اصفهان را تسلیت گفت و اظهار داشت: مجاهدان و رزمندگان ایران اسلامی بیش از چهار دهه جان خود را به نحوی فدا کرده اند. برای برقراری و تحکیم امنیت مردم از این جغرافیای وسیع. مصادیق نمونه و تاریخی به منصه ظهور رسیده است و بدون شک مزدوران و عوامل رذل و حقیر شبکه های جاسوسی و تروریستی، استکبار و عناصر فرومایه در اجرای نقشه شوم تحدید امنیت کشورمان راه به جایی نخواهند برد و خواهند دانست. ، که مورد آزار و اذیت و مجازات سخت و تربیتی قرار خواهند گرفت.

در پیام رئیس قوه قضائیه تاکید شده است که دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی باید با نهایت سرعت و دقت تمام دست اندرکاران جنایات ایذه و اصفهان را پیگیری و به دستگاه قضایی کشور تحویل دهند.

پایان/

  نفت 150 دلار در تابستان امسال

دیدگاهتان را بنویسید