محدودیت های تاج گذاری تئاتر بالاخره برداشته شد

مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد: بر اساس موافقت ستاد ملی مبارزه با تاج، محدودیت‌های تاج‌گذاری سالن نمایش حذف و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از تمام ظرفیت سالن‌ها استفاده می‌شود.

به گزارش رجانیوس، کادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت رفع محدودیت های کرونری استفاده محدود از ظرفیت تماشاگران در سالن های نمایش، اظهار داشت: مشاغل توسط ستاد ملی تاج و تخت اعطا می شود. . طی رایزنی‌هایی که بین وزارت بهداشت و ستاد ملی تاج و تخت انجام شد، این ستاد با لغو ممنوعیت تئاتر ناشی از کرونا موافقت کرد.

وی تاکید کرد: بر این اساس و با رعایت رویه های بهداشتی این هفته، سالن های نمایش می توانند از 100 درصد ظرفیت خود برای ارائه نمایش استفاده کنند.

آشنا با یادآوری چگونگی توجه به موضوع واکسیناسیون عموم مردم در تهیه بلیت نمایش های تئاتر بیان کرد: فرض بر این است که سایت های فروش بلیت به سامانه ایجاد شده توسط وزارت کشور برای تعیین کد ملی خرید بلیت متصل شوند. چه بیننده واکسینه شده باشد یا نه. در صورت عدم انجام واکسیناسیون، کد ملی ارائه شده امکان خرید بلیط را نخواهد داشت.

در نظر داریم در سالن های نمایش هم تمهیداتی در این زمینه انجام دهیم.

مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان سخنان خود گفت: استفاده از ماسک و ضدعفونی سالن ها از الزامات رویه های بهداشتی است.

  مافیای رسانه ای: مردم مرغ را 40 هزار تن نمی خرند، اما مرغ را 60 هزار تن می خرند.

دیدگاهتان را بنویسید