«محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس جمهور شد

گروه سیاسی رجانیوز: آیت الله سیدابراهیم رئیسی در حکم انتصاب محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس جمهور را در انجام وظایف محوله آرزوی موفقیت کرد و وی را موظف به توجه به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم محوری» کرد. “نظافت و مبارزه با فساد” “قانون” و “مقررات موافقتنامه مدیران دولت مردمی” باید مجدانه در راستای تحقق اهداف اصلی دولت در این زمینه، نظارت دقیق بر روند پیشرفت و حسن اجرای امور بکوشند.

من گزارش میدم رجانیوز; «محسن منصوری» متولد خرداد 1363 در شهر و رامین و دارای مدرک لیسانس مهندسی مکانیک گرایش ساخت و ساز از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی پیش از این استاندار تهران بود.

عضویت در شورای عالی جمعیت هلال احمر، نایب رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بنیاد علوی، مدیر عامل و عضو شورای موسس و هیئت مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی از جمله اسناد اجرایی منصوری است.

وی همچنین فرماندار شهرستان ورامین، عضویت در هیئت مدیره فدراسیون والیبال، معاونت حوزه وزارت آموزش و پرورش، مدیریت دفتر همکاری وزارت آموزش و پرورش و حوزه های علمیه و دبیرکلی اتحادیه اسلامی دانشجویان.

عضویت در گروه مشاوران جوان وزارت آموزش و پرورش، مشاور نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و مشاور استاندار تهران از دیگر مسئولیت های منصوری است.

تبدیل بنیاد علوی از خیریه به مؤسسه اجتماعی و راه اندازی کانون قرض الحسنه علوی با رویکرد توانمندسازی مستضعفان، راه اندازی واحد کارآفرینی اجتماعی و تقویت خدمات اجتماعی آستان قدس رضوی در حوزه تجارت بحران. و بلایای طبیعی، راه اندازی طرح ملی حسنا برای کمک به مادران باردار محروم و تشکیل 1500 مرکز توسعه روستایی برای ساماندهی و اثربخشی بیشتر گروه های جهادی و همچنین ایجاد شبکه نخبگان در مناطق فقیر و کم برخوردار با ایجاد مراکز آموزشی در این مناطق از جمله این موارد است. اقدامات منصوری در مدت تصدی مسئولیتی که در سالهای اخیر بر عهده داشته است

  Nejnovější bonusové kódy kasina bez vkladu s Německem️ Gamblizard

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید