محل آرامگاه جدید تهران کجاست؟!

گروه اجتماعی رجانیوز: چند سالی است که موضوع تکمیل ظرفیت «بهشت زهرا تهران» از سوی مسئولان شهر تهران و سازمان بهشت ​​زهرا (س) اعلام شده است. اما جایگاه «آرامگاه جدید تهران» کجاست؟!

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش تسنیم، چند سالی است که موضوع تکمیل ظرفیت «بهشت زهرا تهران» از سوی مسئولان مدیریت شهری تهران و سازمان بهشت ​​زهرا (س) اعلام شده است.

این سوال به گمانه زنی ها درباره مکان مقبره جدید در تهران دامن زده است اما تا به امروز مسئولان مربوطه به دلایلی از اعلام مختصات دقیق این آرامگاه طفره رفته اند.

در این زمینه جواد تاجیک; مدیرعامل بهشت ​​زهرا(س) چندی پیش در خصوص توسعه زیرساخت ها و اقدامات عمرانی در بهشت ​​زهرا(س) گفت: بحث بقعه های دیگر و توسعه آن در دستور کار قرار گرفته است. اقدامات خوبی برای ایجاد مقبره های جدید در حال انجام است که انشالله اولین مزار است. گورستان تا 6 ماه آینده به بهره برداری می رسد!

اما محل قبرستان جدید تهران کجاست، سوالی است که رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به آن گفت: کارها را رها کنید تا برای خرید زمین دچار مشکل نشویم!

حرم جدید تهران در بافت شهری تهران است یا مکانی در حاشیه غربی یا شرقی تهران سوالی است که با افتتاح رسمی این امامزاده به زودی حل خواهد شد.

  «ران دیسانتیس» ترامپ عادی و بی درام است/ فرماندار فلوریدا، رهبر احتمالی جناح راست آمریکا

دیدگاهتان را بنویسید