محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال استقلال و پرسپولیس را محکوم کرد.

به گزارش رجانیوس به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیسیون تعیین وضعیت این بازیکن 9 رای مربوط به شکایات مختلف داده است. آرای صادره به شرح زیر است:

با شکایت رضا کردان از باشگاه استقلال مبنی بر درخواست 3 میلیارد ریال، باشگاه استقلال به پرداخت 200 میلیون ریال و همچنین هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی مهدی شریفی از باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه های شاکی محکوم شد.

مهدی نیایش از درخواست 2 میلیارد ریالی باشگاه ملوان بندرانزلی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 940 میلیون ریال با احتساب هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت مسعود ملکی از محمدمهدی قنبری به مبلغ یک میلیارد و 270 میلیون ریال منجر به محکومیت قنبری به پرداخت این مبلغ از جمله هزینه دادرسی شد.

باشگاه ملی حفاری ایران به پرداخت 240 میلیون ریال و شکایت از بختیاری زاده به دلیل استیناف کوشا از بختیاری زاده محکوم شده است. این در حالی است که مازیار فرحی پور مبلغ 210 میلیون ریال را برای پرداخت این باشگاه طلب کرده است. باشگاه ملی حفاری نیز در پی شکایت امین جعفری پور به پرداخت 300 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

علیرضا صرافان از باشگاه ایران جوان بوشهر 250 میلیون ریال شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت 150 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

علی حدادی فر از باشگاه شهرداری بندرعباس شکایت کرد که 315 میلیون ریال طلب دارد و این باشگاه به پرداخت هزینه دادرسی محکوم شد.

  تهدیدات بازار نفت - بررسی رسانه های تحریریه

دیدگاهتان را بنویسید