مدل شهری انجام تعهدات اشتغالزایی بین شهرهای شمالی استان کرمان

9114 خبر اولیه

به گزارش تحریریه فرماندار شهربابک در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهربابک با اشاره به برگزاری نشست مشترک اشتغال و سرمایه گذاری شهربابک رفسنجان و انار در هفته گذشته که این شهرستان در انجام تعهدات استخدامی پیشرو است. وی ابراز خرسندی کرد و افزود: بر اساس آمار ارائه شده از سوی استان، شهرستان شهربابک در جذب سرمایه گذار و واگذاری زمین به طرح های خوداشتغالی رتبه اول را در بین شهرستان های شمالی استان کسب کرده است.

کاسم شمسی از اشتغال یک هزار و 530 نفر از 2 هزار و 35 تعهد استانی به کار در این شهرستان خبر داد و گفت: جمعیت واقعی بیکار در شهرستان حدود پنجاه درصد کاهش یافته است که شاید به دلیل کاهش تعداد مشترکین وصل باشد. اشتغال و کاهش شرکت در آزمون های استخدامی.

وی شمسی در نظر دارد به اشتغال زنان در شهرستان به عنوان یک ضرورت پرداخت و گفت: در خارج از صنعت باید زمینه مناسبی برای اشتغال زنان ایجاد شود که خوشبختانه با احداث دو کارخانه کاشی که در دستور کار قرار گرفته است. این ممکن است سوال دلگرم کننده بود.

شمسی افزود: توسعه مشاغل خانگی و ارائه تسهیلات برای رونق آن می تواند ظرفیت ویژه ای را برای کارآفرینی زنان در خانه ایجاد کند تا علاوه بر رسیدگی به امور منزل، درآمد مناسبی برای آنان فراهم کند.

فرماندار شهربابک با تاکید بر حمایت سرمایه گذار از افزایش اشتغال در این شهرستان گفت: افزایش جذب سرمایه گذار در حوزه صنعت و تولید در شهرستان موجب اشتغال تعداد زیادی از شهروندان و حدود 60 نفر شده است. درصد اشتغال در شهرستان. .» منجر به.

  آمیکرون هم پا به کرج گذاشت

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید