مراحل انتقال گام به گام علامت تجاری بین المللی + شرایط و مدارک انتقال بین المللی علامت تجاری

ثبت نام و 3 انتقال برند بین المللی از طریق خدمات مالکیت معنوی کشورهای عضو این سیستم انجام می شود. در حقیقت انتقال برند بین المللی اثرات و نشانه های مثبتی دارد، به عنوان مثال در کشورهای درگیر از برند حمایت می شود. علاوه بر این، مالک علامت تجاری ممکن است از تمام یا بخشی از حقوق مالکیت علامت تجاری برخوردار باشد. وقتی مالک علامت تمام حقوق مالکیت را نسبت به علامت و نشان خود منتقل می کند، به این معنی است که مالک علامت تمام حقوق خود را به دیگری منتقل می کند و رابطه حقوقی خود را با کل علامت قطع می کند و وارث را از هر جهت منتقل می کند. او مالک قبلی است و از حقوق و مزایای او برخوردار است. البته تحصیل کننده می تواند تمام یا قسمتی از حق خود را به دیگری منتقل کند.

فرآیند انتقال برند بین المللی

نکاتی برای انتقال برند بین المللی

که در انتقال برند بین المللی شما باید چند موضوع را در نظر بگیرید، به عنوان مثال، فردی که واجد شرایط درخواست علامت تجاری بین المللی نیست و علامت تجاری نمی تواند انتقال برند بین المللی آهسته علاوه بر این، باید امکان ثبت انتقال علائم تجاری و علائم تجاری در ثبت های بین المللی وجود داشته باشد. در صورت تخلف، اداره کشور مالک سابق ممکن است حق درخواست ابطال علامت ثبت را داشته باشد. فرآیند ثبت علامت تجاری بسیار مهم است و باید طبق قانون انجام شود. دولت مالک جدید نیز باید با این موضوع یعنی انتقال علامت موافقت کند. در واقع با رعایت این چند شرط می توانید برند را انتقال دهید. انتقال علامت باید توسط کشورهای مربوطه پذیرفته شود.

آشنایی با مراحل ثبت علامت تجاری بین المللی

به ثبت علامت تجاری بین المللی مراحل زیر باید به ترتیب انجام شود.

  1. دریافت اطلاعات ثبت نام و فرم درخواست و محاسبه هزینه از طریق MADRID SYSTEM / WIPO.INT
  2. تهیه نامه درخواست ثبت علامت تجاری بین المللی با نام اداره ثبت علائم تجاری با نام کشورهای مورد نظر
  3. مدارک لازم برای انتقال بین المللی علامت تجاری باید دقیقا مطابق با ثبت داخلی باشد و تصویر مدارک ثبت علامت تجاری در کشور ضمیمه شود.
  4. ارائه معرفی نامه روی سربرگ شرکت یا وکالت نامه رسمی به شخص حقوقی
  5. با ارائه وکالتنامه برای افراد با مالک علامت تجاری یا وکیل او تماس بگیرید
  6. یکی از سه فرم MM3، MM2، MM1 را از وب سایت WIPO مطابق با درخواست ثبت نام در کشورهای عضو توافقنامه، پروتکل یا هر دو، در سه نسخه پر کنید.
  7. هزینه ثبت نام را با پر کردن فرم برآورد هزینه موجود در وب سایت WIPO پرداخت کنید
  بازدید رئیس انجمن روابط عمومی ایران از خط مقدم این صنعت

فرآیند انتقال برند بین المللی

یکی از فرآیند انتقال برند بین المللی به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید. برای شروع فرآیند انتقال برند بین المللی باید به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه کنید. یکی دیگر از مراحل ثبت علامت تجاری استعلام سابقه ثبت علامت تجاری است و توسط سردفتر صورت می گیرد. سردفتر در مورد سابقه ثبت علامت تجاری به اداره مالکیت صنعتی علاقه مند است. از دیگر مراحل انتقال علامت تجاری می توان به ایجاد و امضای سند صلح اشاره کرد. این کار در دفاتر اسناد رسمی انجام می شود. یکی از مهمترین سطوح انتقال برند بین المللی درخواست کتبی برای انتقال علامت ثبت شده است که باید به پیوست به عنوان سند صلح تسلیم شود. مراحل انتقال برند بین المللی یک درخواست کتبی باید به اداره علائم تجاری ارسال شود. درج آگهی انتقال برند در روزنامه رسمی یکی دیگر مراحل انتقال برند

یادداشت تفاهم در مورد انتقال بین المللی یک علامت تجاری

شرایط انتقال برند چیست؟

ممکن است این سوال پیش بیاید انتقال برند بین المللی چیست؟ در واقع معنی انتقال برند بین المللی این به معنای خرید و فروش یک برند و یک علامت تجاری است که توسط مالک ثبت شده و با روش های مختلف قابل انجام است. به عنوان مثال یکی از روش های انتقال علامت تجاری، انتقال اجباری یا اجباری است. روش اجباری یعنی فوت مالک و انتقال برند بین المللی آزادانه و داوطلبانه انجام می شود. شخصی که دارای علامت تجاری و علامت تجاری است می تواند علامت تجاری و علامت تجاری خود را به شخص ثالث منتقل کند یا استفاده و بهره مندی از مزایای علامت تجاری خود را به شخص ثالث اجازه دهد. بنابراین در پاسخ انتقال برند بین المللی چیست؟ می توانیم بگوییم که انتقال برند بین المللی این بدان معناست که شخص ثالث ممکن است به طور داوطلبانه و ناخواسته از علامت تجاری و علامت تجاری شخص دیگری استفاده کند. البته توجه داشته باشید که مجوز و سند انتقال علامت تجاری باید به طور کامل صادر و در مرجع انتقال علامت تجاری به ثبت رسیده باشد.

  چگونه قاتل حرفه ای تبدیل به یک اسطوره می شود

نکات مهم در مورد انتقال برند

یکی از نظرات انتقال برند بین المللی به این معنی که انتقال علامت تجاری شرکت باید در دفتر تکمیلی با شماره اصلی به ثبت برسد و دفتر مربوط به انتقال علامت تجاری نیز در قرارداد ذکر شود.کالاهای ثانویه بزرگتر از تاریخ اعتبار اولیه هستند علامت. تبصره چهارم نیز به مالک علامت تجاری مربوط می شود. در صورتی که مالک اصلی علامت در زمان فسخ قرارداد اعتبار علامت را تمدید نکند، تمدید اعتبار علامتی که قسمتی از آن منتقل شده است، مانعی ندارد.

مدارک لازم جهت انتقال علامت

مدارک لازم جهت انتقال بین المللی علامت تجاری برای انتقال برند بین المللی در ادامه مطلب. به انتقال بین المللی یک برند در ایران شما به اسناد ثبت علامت تجاری مانند آگهی درخواست، اخطار رسمی و گواهی ثبت علامت تجاری نیاز دارید و این مدارک باید در زمان امضای قرارداد موجود باشد. همچنین همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه مالک اصلی و کارت ملی و شناسنامه خریدار و سایر مدارک دال بر فعالیت برند حائز اهمیت است. علاوه بر مدارک برای انتقال بین المللی یک برند در ایران شما نیاز به یک تعهدنامه دارید که پس از انعقاد قرارداد توسط سردفتر برای درخواست انتقال علامت تنظیم شود. به خاطر داشته باشید که این صلح نامه باید دارای تاریخ رسمی ایران باشد. مدارک نمایندگان قانونی و فاکتورهای مربوط به پرداخت هزینه نیز الزامی است. در صورت اجباری بودن انتقال علامت، باید تمامی مدارک لازم برای انتقال اجباری موجود باشد.

بررسی قیمت انتقال بین المللی یک برند در ایران

شرایط اولیه برای انتقال برند

که در انتقال برند بین المللی یکسری شرایط مهم وجود دارد. به عنوان مثال عدم تغییر نوع محصول پس از واگذاری برند یکی از شروط اصلی و مهم است. توجه داشته باشید در صورت عدم احراز این شرط، انتقال علامت انجام نخواهد شد. وقتی علامت تجاری و برند شما برای کالاهایی مانند کالاهای الکترونیکی یا سایر وسایل باشد، خریدار نمی تواند برند کالای تولیدی و وارداتی را به دلخواه تغییر دهد. به خاطر داشته باشید که خریدار باید در همان زمینه مالک اصلی کار کند. به عبارت دیگر فعالیت برند اصلی باید ادامه یابد. زمانی می تواند کالاهای دیگری را وارد کند که بتواند برند خریداری شده را توسعه دهد.

  هدیه ویژه اوکراینی برای خلبانان روسی

برند اکسین یکی از برندهای موفق و معتبر در این زمینه است که می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند. برند اکسین در این زمینه به موفقیت چشمگیری دست یافته است. بنابراین این برند سابقه درخشانی دارد و نمونه هایی از کارهای موفق را در خود جای داده است. اگر در این زمینه با مشکلات و مسائل زیادی مواجه هستید، می توانید از این برند کمک بگیرید و مشکلات خود را به طور چشمگیری حل کنید. این برند مشاوره های مختلفی را در این زمینه ارائه کرده است که بدون شک شما را در حل مشکلاتتان یاری خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید