مرام ام البینینی (س)، مدرسه شهید سلیمانی

11167 خبر اولیه

سلام جویندگان حقیقت

بدون ذره ای تردید مانند حاج قاسم و ابومهدی تربیت شدگان راه مادر بصیرت و ولایت مداری و ادب و حیا و نجابت و اصالت و مهربانی و انسان دوستی و پاسداری از حریم و حریم ولایت و امامت، یعنی حضرت ام البنین سلام الله علیها. خدا رحمتشون کنه و هستن.

او که همسر امامی بود که در فضیلت و جوانمردی همتای نداشت و مادر فرزندی چون ابوالفضل العباس (علیه السلام) بود که فداکاری او و پاسداری از حرم و سیراب شدن لب تشنگان او بود. حقیقت از نام مبارکش فهمیده می شود، نمونه آنها فرزند این مادر نمونه بود که عاقبت به خیری را در اطاعت خالصانه، بصیرانه و آگاهانه امام خامنه ای دید که منجی و مدافع واقعی بشریت در برابر خون آشام های بین المللی شد و به اوج رسید. از سعادت و رستگاری .

چشمانمان را باز کنیم و ببینیم پیروان شیاطین خون آشام حتی از یاد و خاطره شهید سلیمانی و سالگرد او نیز خشمگین هستند و با وجود ریاکاری و دروغگویی و تلاش برای تحریف حقایق، نمی توانند کینه درونی خود را بیان کنند و بیان کنند. از ناراحتی آنها و فرزندان روحانی ام البنین (علیها السلام) جلوگیری کنید.

آری، با چشمان باز ببینیم کسانی را که در طغیان با دروغ های خود جوانان را به هیجانی کاذب کشاندند و عده کمی را جرأت کردند که به روستا بروند، چگونه به ذلت و خواری افتادند که حتی ظاهر نشدند. . به فرمانده دلهایی که با چشمانی اشکبار ابراز احساسات کردند و موج عظیم میلیونها زن و مرد در سراسر جهان و هموطنانمان از اقشار مختلف و با دلهای پاک و بی حجابی که در سرتاسر جهان هستند، تجلیل و احترام کنید. خبرهای مربوط به حماسه این رادمار را سانسور کردند و با سکوت خود معدود گناهکاران راه سلیمانی را که نامشان ذکر نمی شود همراهی کردند.

  وزیر کشور: تلاش می کنیم امنیت شهرها و روستاها را ارتقا دهیم

عزیزان، بیایید با یاری حق تعالی و عنایت امام عصر (عج) در راه ولایت جدی حرکت کنیم و خالصانه در جهاد تبیین و روشنگری، شب و روز ندانیم که این راه است. عاقبت بخیر محسنین

پایان/

دیدگاهتان را بنویسید