مردم دست بر سینه آشوبگران/ سوداگران گذاشتند، در روز فراخوان اعتصاب سراسری به فعالیت خود ادامه دادند. ویدیو + عکس

گروه سیاسی رجانیوز: در حالی که اپوزیسیون از مدت ها قبل برای امروز 24 نوامبر برنامه ریزی کرده بود و فراخوانی برای اعتصاب و اعتراض صادر کرده بود. گزارش ها حاکی از آن است که به استثنای موارد محدود، زندگی عادی در اکثر موارد ادامه داشته است.

من گزارش میدم رجانیوز; در هفته‌های اخیر، شبکه‌های فارسی‌زبان و فعالان برانداز تلاش کرده‌اند مردم را به اعتصاب و اعتراض در 3 آبان دعوت کنند. اما مردم استقبال چندانی از این درخواست ها نداشتند. تصاویر ویدئویی نشان می دهد که در اکثر شهرها و بازارها، مشاغل به طور عادی به فعالیت خود ادامه می دهند.

اوضاع در شهرهای دیگر نیز آرام بود. برخلاف ادعای شبکه معاند، هیچ اعتصابی در اصفهان و رشت صورت نگرفت

البته شورشیان راه های دیگری را برای بستن بازارها امتحان کردند. در برخی ویدئوها، شورشیان مشاهده می‌شوند که صاحبان مغازه‌ها را به حمله و تخریب اموالشان تهدید می‌کنند. بازاریابان نیز فروشگاه های خود را تعطیل می کنند. در برخی نقاط به دلیل حمله ناگهانی شورشیان، تاجران پشت درهای قفل شده مغازه های خود باقی ماندند.

مشاهدات نشان می دهد که تجارت در مراکز تجاری تهران به فعالیت عادی خود ادامه می دهد. هیچ اعتصابی در مکان هایی مانند بازار شهرری، بازار تجریش، بازار تهران و سایر خیابان های شلوغ تهران مشاهده نشد.

در خیابان های الهبال، جمهوری و ولیعصر اعتصابی صورت نگرفت و کسب و کارها به طور عادی فعالیت می کردند. بر اساس گزارش ها این وضعیت در میدان هفت تیر نیز وجود داشته است.

%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B12 خبر اولیه

اپوزیسیون روی این فراخوان سرمایه گذاری زیادی کرده بود و می خواست با اعتصابات و اعتراضات به شورش های بد جان تازه ای بدهد. اما با بی توجهی مردم به اقدامات شورشیان، به نظر می رسد این راهبرد براندازان در دستیابی به اهداف آنها مؤثر نباشد.

  اجتماع امت رسول الله (ص) در تهران

1 خبر اولیه

2 خبر اولیه

7 0 خبر اولیه

8 خبر اولیه

9 خبر اولیه

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید