مزایای معرفی قیمت مولد در کالاها

12236 خبر اولیه

به گزارش سرمقاله، گلمعلی مهدوی، دبیر هیأت عالی نظارت بر اصناف، اصناف را موتور محافل تولیدی و توزیعی کشور دانست و افزود: با توجه به ظرفیت بالای اصناف تولیدی و سایر اصناف در شعار انجمن صنفی. سال، از این ظرفیت به درستی استفاده می کند.

وی ادامه داد: بر اساس سیاست ها و برنامه های وزیر صمت علاوه بر تولیدکنندگان صنعتی در صنعت تولیدی، طرح هایی برای حمایت از تولید به ویژه تولید دانش بنیان در دستور کار قرار گرفته است.

دبیر شورای عالی اصناف کشور با اشاره به هماهنگی در اجرای طرح معرفی قیمت تولید، گفت: اعتماد عمومی، جلوگیری از سوء استفاده از مصرف کنندگان و امکان نظارت بر رعایت آن محقق شده است. قوانین قانونی سود تایید شده حلقه های عرضه و توزیع.

مهدوی با ابراز نگرانی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای اجرای مطلوب این طرح، از برگزاری سلسله نشست های تخصصی با اتحادیه های مرتبط خبر داد و افزود: معاون وزیر و معاون بازرگانی و خدمات وزارت صمت، حمایت های لازم را در این زمینه انجام دادند. کلیه حوزه ها به ویژه اصناف و شبکه های توزیع؛ همچنین قرار است با اطلاع رسانی عمومی و چاپ و نصب پوستر در کلاس های درس، اجرای طرح را به اطلاع عموم برسانند.

دبیر هیأت عالی نظارت بر اصناف کشور با اشاره به نامگذاری سال جدید به نمایندگی از مدیرعامل به عنوان سال تولید مبتنی بر دانش ایجاد اشتغال، گفت: تولید.

وی تاکید کرد: بر اساس ماده 15 قانون نظام صنفی، عرضه کنندگان کالا و خدمات صنفی موظفند با برچسب گذاری کالا یا درج تابلو در محل، قیمت واحد کالا و یا پرداخت خدمات را به صورت شفاف و کتبی قید کنند. کار یا حرفه، به نحوی که برای همه روشن باشد. قابل مشاهده باشید، اعلام کنید.

  توئیت رئیس مجلس برای افزایش حقوق سربازان

پایان /

دیدگاهتان را بنویسید