مزایده ملک نو به مبلغ 900 میلیارد تومان / تحویل 38 خودرو خارجی

15443 خبر اولیه

به گزارش تحریریه به نقل از سازمان جمع آوری و فروش املاک، سعید گلامی باقی با بیان اینکه این مزایده هشتمین مزایده الکترونیکی سازمان املاک در سال جاری است، گفت: 30 استان کشور در این مزایده شرکت دارند. کالاهای عرضه شده در بیش از 1400 گروه کالایی شامل سوخت، ابزار و تجهیزات صنعتی، ماشین آلات راهسازی، لوازم خانگی، کالاهای دیجیتال مانند رایانه و تلفن همراه به ارزش بیش از 900 میلیارد تومان عرضه می شود.

غلامی گفت: 38 دستگاه خودروی وارداتی باقی مانده از دو مزایده فوق العاده قبلی سازمان در این مزایده توسط دو استان بوشهر و خوزستان عرضه می شود.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت رسمی سازمان به نشانی TAMLIKI.IR از تاریخ 9 لغایت 26 آذرماه، مشخصات کالا را مشاهده و از انبارهای این سازمان در استان های مربوطه بازدید و از انبارهای این سازمان در استان های مربوطه بازدید کنند. خرید کالا. برای بازدید

غلامی گفت: جلسه رمزگشایی الکترونیکی مزایده شماره 263 30 آذرماه سال جاری با حضور اعضای شورای فروش سازمان اموال و املاک برگزار و برندگان در سایت این سازمان اعلام می شود.

منبع: تسنیم

پایان/

  60 میلیون ایرانی دوز واکسن تاج دریافت کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید