مصر رهبر اخوان المسلمين را به هابس ابد محکوم کرد

دادگاه عالی جنایی مصر محمود محمود عزت

به رجانیوز، دادگاه عالی جنایی مصر امروز (یکشنبه) «محمود عزت» مرشد اخوانسلمین این کشور را به سازمان جاسوسی و همکاری با طرف های خارجی به حبس ابد محکوم کرد.

به نوشته اسکای نیوز، دادستان کل مصر، محمود عزت را به همکاری با جنبش حماس، حزب الله لبنان و ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین انجام «عملیات تروریستی» در مصر ساخته است.

دادستانی مصر همچنین محمود عزت را به افشای اسرار برای خارجی، حمایت مالی از تروریسم و ​​همکاری در آموزش از افرادی که تحت پیگرد در غزه هستند، تلاش برای ضربه زدن به استقلال، تمام ارضی و حاکمیت مصر کرده است.

در ادامه لیست بلند بالای او، «محمود عزت» مغز متفکر اخوانالمسلمین در سال 2011 توصیف شده و دادستانی مصر ادعا کرده است که عملیات روانی، شایعه سازی، نیروهای مسلح، آموزش نیروها و برنامه ریزی برای عملیات های تروریستی را بر عهده داشته است.

دادستان مسار الاوه بهر راهبر اخوانگلمسلمین

من خیلی افتخار می کنم، خیلی خوشحالم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم.

پس از کودتای سال 2013 و برکناری «محمد مرسی» حکومت تحت امر «عبدالفتاح السیسی» قرار گرفت و اقدام به دستگیری و سرکوب اعضای اخوانالمسلمین کرده و دهها پرونده علیه آنها به راه انداخته است. پیدا شدن در دنیا خیلی سخت نیست، قدرت پروردگار است و قدرت پروردگار است.

  رئیس جمهور: ارزش بسیج را باید سنجید

دیدگاهتان را بنویسید