معرفی دستگاه بسته بندی شرینک آرادجام در خاورمیانه

دستگاه بسته بندی شرینک یکی از تجهیزاتی است که در تولید و بسته بندی محصولات در مراحل پایانی استفاده می شود و می تواند محصول را در برابر عوامل خارجی مانند گرد و غبار، گرد و غبار، نفوذ آب و با ایجاد لایه محافظ بر روی محصول محافظت کند. عوامل حفاظتی

images 1663657424 خبر اولیه

استفاده كردن دستگاه بسته بندی شرینک این نه تنها از محصول محافظت می کند، بلکه امکان حمل و نقل راحت تر را نیز فراهم می کند و در بسیاری از موارد حتی باعث می شود محصولات بسته بندی شده بهتر به نظر برسند.

بسته بندی قابل جمع شدن یا بسته بندی قابل جمع شدن، یک فناوری بسته بندی محصول است که از مواد پلیمری و دستگاه قابل جمع شدن استفاده می کند.

در این فرآیند برای بسته بندی محصول با مواد پلیمری به حرارت نیاز است که در نهایت محصول نهایی را با یک لایه پلیمری نازک پوشانده و لایه ای شفاف و مقاوم به عنوان محافظ روی محصول ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که شرینک پک از کلمه انگلیسی shrink pack گرفته شده است. pack در زبان انگلیسی به معنی بسته کردن و کوچک کردن نیز کلمه ای است که در موقعیت های مختلف در انگلیسی استفاده می شود. Shrink در اینجا به معنای کوچک شدن، کوچک شدن یا کشش است.

images 1663657426 خبر اولیه

دلیل شما برای استفاده از دستگاه شرینک پک چیست؟

با توجه به انعطاف پذیری بیشتر، دوام بالا و سایر مزایای ارزشمند استفاده از پوشش پلیمری یا پوشش پلاستیکی روی محصولات، بسیاری از شرکت ها از روکش شرینک برای بسته بندی نهایی محصولات خود استفاده می کنند.

  فواید سیب زمینی برای پوست بدن

در ابتدای متن برخی از مزایای استفاده از دستگاه شرینک راپ را بیان کردیم که در زیر به ذکر این مزایا می پردازیم:

  • امکان حمل و نقل ایمن و راحت انواع کالا

  • از نفوذ رطوبت یا آب به محصول جلوگیری کنید

  • افزایش عمر محصول

  • افزایش زیبایی و ظاهر محصول نهایی

  • جلوگیری از نفوذ عوامل شیمیایی

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما به شماره تماس بگیرید من اهل خاورمیانه هستم در تماس باش.

دیدگاهتان را بنویسید