مقبولیت اهل بیت رسولان

گروه سیاسی رجانیوز: تعداد کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود 26 میلیون، ایتا به حدود 15 میلیون و بله و سروش به حدود 9 میلیون نفر رسید.

من گزارش میدم رجانیوز به گزارش دانشجو، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (چهارشنبه 18 آذرماه) در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: 83 درصد از دستگاه ها به سامانه واحد خدمات هوشمند متصل هستند و حداکثر تا ژانویه، زمانی که مدت قانونی تعیین شده است. همه دستگاه ها وصل خواهند شد.

وی افزود: اخیرا مصوبه جدیدی داشتیم که تا پایان سال پنج درصد خدمات دستگاه به صورت کاملا هوشمند و از طریق پنجره سرویس انجام می شود به گونه ای که نیازی به ارائه هیچ مدرکی نیست و وجود ندارد. نیاز به مداخله انسانی.»

زارع پور با اشاره به اینکه در سال آینده پنج درصد افزایش می یابد، گفت: در قانون بودجه سال 1402 هم پیش بینی کردیم تا در آینده شاهد خدمات هوشمند در سطوح بالاتر باشیم.

وی درباره استقبال مردم از پیام رسان های داخلی تاکید کرد: استقبال مردم از پیام رسان های داخلی بسیار خوب است. تعداد کاربران فعال ماهانه روبیکا به حدود 26 میلیون، ایتا به حدود 15 میلیون و بله و سروش به حدود 9 میلیون نفر رسید.

  پیام مهم سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص درج فاکتورهای ارسالی در پوشه مودیان

دیدگاهتان را بنویسید